porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Aleksandra Kurzak. Gdzie można ją usłyszeć w Polsce w 2014 roku?

Operowa diva Aleksandra Kurzak w planach na 2014 r. ma tylko jeden występ w Polsce – wspólny z Mariuszem Kwietniem koncert w Teatrze Wielkim w Warszawie. Nie śpiew nie będzie najważniejsza dla niej sprawa w przyszłym roku.

Aleksandra Kurzak 2014 dodano: 20.12.2013 11:14

ALEKSANDRA KURZAK. Gdzie w Polsce można usłyszeć Aleksandrę Kurzak w 2013?

Operowa śpiewaczka Aleksandra Kurzak (rocznik 1977) to juz gwiazda światowego formatu. Chociaż na stale mieszka w Warszawie, niezbyt często występuje w kraju. Ale i tak nieporównywalnie częściej niż słynne polskie śpiewaczki opery i estrady z lat 60. i 70.-tych. One występowały tu raz na kilka lat.

diva dodano: 07.03.2013 12:26

Gdzie można usłyszeć w Warszawie śpiewaczkę ALEKSANDRĘ KURZAK?

Wyrastająca na operową diwę światowej klasy, 35-letnia Aleksandra Kurzak, polska śpiewaczka operowa i sopranistka, córka sopranistki Jolanty Żmurko i waltornisty Ryszarda Kurzaka niezbyt często wystepuje w kraju. Przed wakacjami 2012 w stolicy będzie kilka okazji, by wysłuchać jej wspaniałego sopramu koloraturowego. Gdzie wystąpi Aleksandra Kurzak?

diwa dodano: 12.04.2012 20:00

Aleksandra Kurzak – kim jest polski sopran, który podbił świat opery?

Aleksandra Kurzak to światowej sławy sopranistka. Jest młodą Polką, pochodzi z Wrocławia. Mając zaledwie 27 lat, wystąpiła w Metropolitan Opera w Nowym Jorku i Royal Opera House Covent Garden w Londynie, dwóch najbardziej prestiżowych scenach świata. Jej kalendarz zapełniony jest trzy lata naprzód! Dowiedz się więcej o Aleksandrze Kurzak.

Aleksandra Kurzak kariera dodano: 30.01.2014 08:35

Gdzie na SYLWESTRA W WARSZAWIE? Wielka Gala Sylwestrowa w PKiN i impreza w Hybrydach

Przedstawiamy dwie propozycje na spędzenie sylwestra 2012/2013 z zupełnie różnych bajek. Warszawa po raz kolejny udowadnia, że w stolicy nie da się nudzić.

Sylwester dodano: 19.12.2012 11:23 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]

Nick Cave naprawdę nazywa się Nicholas Edward Cave. Urodził się ...

Aleksandra Kurzak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Aleksandra Kurzak. Wszystko na temat Aleksandra Kurzak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.