porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Aleksandra Kwaśniewska. Dlaczego nie może pracować w TVP?

Kto by się spodziewał, że bycie córką prezydenta może nieść za sobą tyle wyrzeczeń i utrudnień życiowych! A przecież każdy myśli, że jest odwrotnie. Najdobitniej przekonała się o tym Ola Kwaśniewska.

aleksandra kwaśniewska TVP dodano: 15.01.2014 16:30

Gdzie zamieszka ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA z mężem, KUBĄ BADACHEM? ZDJĘCIA

Zaniepokojeni papparazzi, co i rusz raczą nas zdjęciami młodych małżonków, którzy nie mieszkają ze sobą, tylko spotykają się "na mieście", a to na szybkiej kawie, a to na obiedzie. Czytamy o kryzysie pary, której głośny ślub relacjonowaliśmy jesieniią 2012 roku. O co chodzi? O dom chodzi! Młodzi czekają na wykończenie ich pierwszego, wspólnego domu. a jest na co!

domiporta dodano: 22.11.2012 06:49

Aleksandra Kwaśniewska straciła pracę - dlaczego?

Aleksandra Kwaśniewska (33 l.) nie ma powodu do radości. Właśnie spadł z anteny program „Mała czarna”, którego prezydentówna była współprowadzącą. Ola została zatem bez pracy.

mała czarna dodano: 14.03.2014 13:44

Czy Kuba BADACH zostanie jurorem THE VOICE OF POLAND?

Producenci "The Voice of Poland" postanowili całkowicie wymienić jury w drugiej edycji show, planowanej na wiosnę 2013 r. Czy Kuba Badach, mąż Aleksandry Kwaśniewskiej zostanie nowym jurorem?

Adam Darski dodano: 14.12.2012 06:14

Małgorzata Herde. Kim jest (była) menadżerka gwiazd?

Kim jest Małgorzata Herde, była menadżer polskich celebrytek takich jak Karolina Malinowska, Edyta Herbuś czy Aleksandra Kwaśniewska?

Edyta Herbuś dodano: 23.01.2014 08:03

Kuba Badach – kim jest mąż Oli Kwaśniewskiej?

Kim jest Jakub Badach, mąż Oli Kwaśniewskiej? Co robi, czym się zajmuje Kuba Badach? Kuba Badach to muzyk, wokalista i kompozytor, który występował z zespołem Poluzjanci.

Jakub Badach dodano: 08.10.2012 11:42

Kim są rodzice Kuby Badacha, męża Oli Kwaśniewskiej? Kim jest Tadeusz Badach?

Kuba Badach, mąż Aleksandry Kwaśniewskiej, jest postacią znaną, ale mało kto pamięta, że również jego ojciec nie jest postacią anonimową. Mówimy, kim jest Tadeusz Badach.

Aleksander Kwaśniewski dodano: 25.09.2012 11:22

Kim jest KUBA BADACH, mąż Oli Kwaśniewskiej?

Ola Kwaśniewska - córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego - wyszła za mąż za Jakuba Badacha, muzyka, wokalistę i lidera zespołu Poluzjanci. Kim jest mąż Oli Kwaśniewskiej i gdzie odbył się najpilniej obserwowany przez media ślub roku? Kuba Badach, narzeczony Oli Kwaśniewskiej kim jest, co osiągnął?

Jakub Badach dodano: 24.09.2012 06:50

Kim jest KUBA BADACH, narzeczony Oli Kwaśniewskiej?

Kuba Badach ostatnio często pojawia się w prasie kolorowej, a to za sprawą Aleksandry Kwaśniewskiej, córki byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. Bo Kuba to jej narzeczony, a już wkrótce mąż. Ale Kuba Badach to także niezwykle zdolny młody człowiek. Kim jest Kuba Badach?

Aleksander Kwaśniewski dodano: 20.09.2012 15:58 | odpowiedz (3)

Ola Kwaśniewska bierze ślub. ILE KOSZTOWAŁ ŚLUB OLI KWAŚNIEWSKIEJ?

Dowiedz się wszystkiego o ślubie Aleksandy Kwaśniewskiej z Kubą Badachem. Ile kosztował, ilu uczestniczyło gości? Wszystko o ślubie Oli Kwaśniewskiej. Mówimy jak wziąć ślub jak Ola Kwaśniewska z pompą i rozmachem. 

Kuba Badach dodano: 24.09.2012 09:35 | odpowiedz (4)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?

Piotr Tymochowicz to znany i kontrowersyjny specjalista ds. wizerunku. Współpracował ...

Aleksandra Kwaśniewska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Aleksandra Kwaśniewska. Wszystko na temat Aleksandra Kwaśniewska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.