porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

„Kilerskie karaoke” w ESKA TV. Co KUPICHA musiał zrobić podczas śpiewania? Kogo zobaczymy w kolejnym odcinku muzycznego show ESKI?

Drugi odcinek „Kilerskiego karakoke” w ESKA TV już za nami. W telewizyjnym show wystąpił m.in. Piotr Kupicha z zespołu Feel, Alexandra, Ewa Jach oraz Mezo. Sprawdź, z jakimi ekstremalnymi wyzwaniami musieli się zmierzyć.

Alexandra Jabłonka dodano: 15.10.2012 10:42

ALEKSANDRA SZWED w serialu BARWY SZCZĘŚCIA. Kogo zagra?

Aleksandra Szwed – widzowie pokochali ją za rolę Elizy w niezapomnianej Rodzinie zastępczej. Teraz Aleksandrę Szwed będziemy mogli oglądać częściej – pięć razy tygodniu w serialu „Barwy szczęścia”.

Barwy Szczęścia dodano: 08.11.2013 11:17

EKIPA NA SWOIM. O czym będzie nowe reality show POLSATU? Co będą w nim robić Ola Szwed, Radosław Majdan i Maria Rotkiel?

"Ekipa na swoim" - nowe reality show Polsatu. Jak dostać się do programu? Kto może wziąć udział w "Ekipie na swoim"? Co można wygrać? Do kiedy trwają castingi? Kto zasiada w jury? Kto poprowadzi nowe reality show Polsatu – „Ekipa na swoim". Kiedy emisja? Mówimy wszystko o  

Ekipa na swoim dodano: 21.03.2013 07:36

Ola Szwed w ciąży - kim jest Krzysztof Białkowski - ojciec dziecka?

Jak donoszą niektóre portale piękna polska aktorka Ola Szwed jest w ciąży. Ojcem dziecka jest najprawdopodbniej jej partner, koszykarz Krzysztof Białkowski. Mówimy, kim jest Krzysztof Białkowski.

aleksandra szwed ciąża dodano: 08.10.2014 09:19 | odpowiedz (3)

Kim jest Ola Szwed? [KARIERA, ŻYCIE PRYWATNE]

Kim jest Aleksandra Szwed? Z czego jest znana? W jakich programach i filmach wystąpiła?

Aleksandra Szawed role dodano: 13.03.2014 14:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Wołejnio: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Katarzyna Wołejnio: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Wielki powrót polskiej aktorki! Katarzyna Wołejnio jest gwiazdą najnowszego programu ...

Aleksandra Szwed szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Aleksandra Szwed. Wszystko na temat Aleksandra Szwed na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.