porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czego objawem są czerwone dłonie?

Dłonie mogą robić się czerwone z wielu powodów. Często czerwienienie się dłoni to oznaka jakiejś dolegliwości. Sprawdź, dlaczego dłonie są zaczerwienione.

dłonie dodano: 16.09.2014 11:53

Dieta matki karmiącej. Jak odżywiać się w czasie karmienia piersią?

Ile matek i położnych,tyle pomysłów na dietę matki karmiącej. Niektóre diety są bardzo restrykcyjne i na czas karmienia każą zrezygnować niemal z wszystkiego, w innych jedynymi zakazanymi produktami są surowe ryby i mięso.

karmienie piersią dieta dodano: 18.12.2011 09:00

Wiosna alergika - jak przetrwać ataki alergii wiosennej?

Wiosenna alergia zmienia zycie wielu osób w piekło. Jak zminimalizować ataki wiosennej alergii? Jak ułatwić sobie życie wiosną?

alergia wiosenna dodano: 26.12.2013 13:42

Dlaczego nie można lekceważyć biegunki?

Główne przyczyny biegunek to zakażenia wirusowe, bakteryjne, reakcje alergiczne na pożywienie, zatrucia pokarmowe, stres, nadużycie alkoholu, niepożądane działanie leków, zwłaszcza antybiotyków. Biegunkę może wywołać picie wody zawierającej lamblie, ameby lub inne pasożyty. Ale może być ona objawem poważnych schorzeń, np. zespołu nadwrażliwego jelita oraz raka. W większości przypadków biegunki szybko przemijają, nie pozostawiając żadnych śladów w organizmie.

alkohol dodano: 01.01.2014 19:28

Jak urządzić POKÓJ dla małego ALERGIKA?

Urządzając pokój dziecka chorującego na alergię, nie trzeba od razu zmieniać go w sterylne pomieszczenie. W pokoju powinny się jednak znaleźć jedynie niezbędne meble, ponadto szczególnie ważne jest utrzymanie go na bieżąco w czystości.

pokój dla alergika dodano: 21.03.2012 09:13

WIOSNA ALERGIKA. Jakie PYŁKI ROŚLIN UCZULAJĄ wiosną?

Maj i czerwiec to miesiące idealne nie tylko dla ludzi spragnionych wiosennej aury i zieleni dookoła, ale także alergenów. Jakie pyłki będę szczególnie dokuczliwe w tym okresie? Co uczula na wiosnę?

co pyli wiosną dodano: 12.04.2012 11:19

ALERGIA U DZIECKA. Jakich produktów trzeba unikać?

Coraz więcej dzieci cierpi na alergię pokarmową. Najczęściej uczula białko mleka oraz jaj, również gluten. Dodatkowo mogą uczulać : soja, seler, owoce cytrusowe, truskawki, kakao, pomidory.

dziecko dodano: 23.11.2011 09:45

Czy odczulanie może pomóc zwalczyć alergię?

Alergia męczy i utrudnia życie, wiele zażywanych na nią leków też nie jest obojętnych dla zdrowia i samopoczucia. Czy uczulenia można się pozbyć raz na zawsze? Pomocne mogą być w tym szczepionki alergenowe używane do odczulania. Co warto o nich wiedzieć?

ALERGENY dodano: 22.09.2011 15:33

Komary ukąszenia. Jakie preparaty z apteki bez recepty?

Natarczywy świąd po ukąszeniu komara to nic przyjemnego. Sprawdź, które preparaty łagodzące skórę po ukąszeniu możesz kupić w aptece bez recepty.

komary dodano: 21.06.2013 08:43

WIOSNA ALERGIKA. Co najczęściej uczula nas wiosną?

Wiosna to dla alergików to wyjątkowo trudny czas. Spuchnięte oczy, kaszel i katar to zmora wielu z nas. A na co najczęściej uczuleni są alergicy?

alergia wziewna dodano: 11.06.2012 15:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Viola Piekut - kim jest? [KARIERA,RODZINA]

Viola Piekut podbiła polski świat mody projektami kreacji przeznaczonych zarówno ...

ALERGIA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ALERGIA. Wszystko na temat ALERGIA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.