porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy EKOKOSMETYKI są dobre dla każdego? Ekokosmetyki doskonałe do każdego rodzaju skóry?

Wydaje ci się, że jak sięgasz po tzw. zdrową żywność, zdrowe kosmetyki, to masz zagwarantowane lepsze zdrowie i urodę? Otóż niekoniecznie. Bo to, co z natury ma być naturalne, także może szkodzić. To raz. A dwa, że trzeba umieć wybierać, bo "nie wszystko złoto, co się świeci".

ekokosmetyki dodano: 07.11.2012 07:09

Jak alergiczka powinna dobierać kosmetyki?

Piekące plamy, swędząca, łuszcząca się skóra, obrzęk, wysypka – to objawy alergii skórnej. Żeby jej uniknąć, starannie dobieraj kosmetyki. Czasem o alergię obwiniamy „chemię” w kosmetykach i rezygnujemy z nich. A to błąd! Skóra chroniona przed wpływem czynników zewnętrznych ma lepszą kondycję.

ALERGIA dodano: 19.10.2012 07:22
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?

Marianna Durczok - dziennikarka, wydawca, żona Kamila Durczoka. Co o niej ...

alergia na kosmetyki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. alergia na kosmetyki. Wszystko na temat alergia na kosmetyki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.