porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co ALERGIK powinien zabrać ze sobą na wakacje?

Co powinna zawierać apteczka alergika wybierającego się na wakacje? Sprawdź, co zabrać ze sobą, aby być przygotowanym na atak alergii podczas wakacyjnego wypoczynku.

alergia skórna dodano: 03.08.2012 16:56

Jakie produkty mogą wywołać ALERGIĘ POKARMOWĄ u dziecka?

Alergia pokarmowa dotyka około 10 proc. dzieci. Warto wiedzieć, które pokarmy i składniki diety uczulają najczęściej.

alergeny w jedzeniu dodano: 23.02.2012 07:55

Alergia pokarmowa – objawy, leczenie. Na czym polega dieta wykluczająca?

Czasami po spożyciu posiłku czujemy się słabo, jesteśmy ospali i ociężali. Warto więc dowiedzieć się, czym są alergie pokarmowe: może to one są sprawcą naszego złego samopoczucia. Jakie są objawy alergii pokarmowej? Na czym polega dieta wykluczająca?

alergeny w jedzeniu dodano: 20.04.2013 11:44

ALERGIA - objawy. Jak sprawdzić, na co jesteśmy uczuleni? Jakie TESTY I BADANIA DLA ALERGIKÓW

Alergia to problem coraz większej grupy osób. Wysypka, katar czy męczący kaszel to tylko niektóre objawy. Jednak żeby skutecznie z nimi walczyć musimy poznać ich źródło. Jak sprawdzić, co jest przyczyną alergii? Jak wyglądają testy alergiczne? Czy są bolesne?

ALERGIA dodano: 11.06.2012 00:25

Nietolerancja pokarmowa - czym różni się od alergii?

Terminy „alergia pokarmowa” i „nietolerancja pokarmowa” często są ze sobą mylone. Tymczasem to dwa różne schorzenia. Pogorszenie samopoczucia po wypiciu mleka może być zarówno objawem alergii, jak i nietolerancji pokarmowej. Jednakże reakcja na ten pokarm bywa odmienna, w zależności od tego, na które z tych schorzeń cierpimy. Sprawdź, czym różni się alergia od nietolerancji pokarmowej.

nietolerancja laktozy dodano: 11.07.2016 10:51

Jak zapobiec alergii pokarmowej u dziecka?

Alergia pokarmowa na co dzień uciążliwa, w dłuższej perspektywie niesie za sobą ryzyko niedoborów żywieniowych. Mówimy, jak jej zapobiec.

ALERGIA dodano: 08.04.2015 09:52

Alergia - co najczęściej może uczulać?

Alergia pokarmowa, alergia kontaktowa i wziewna to 3 rodzaje alergii, które uprzykrzają życie coraz większej ilości osób. Co najczęściej wywołuje te różnego typu alergie, jakie są ich objawy oraz w jakie środki warto się zaopatrzyć, aby sobie z nimi poradzić.

ALERGIA dodano: 02.06.2014 10:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Kasperski - kim jest? Partner Mariety Żukowskiej [KARIERA, RODZINA]

Wojciech Kasperski to reżyser, scenarzysta oraz producent filmów dokumentalnych i ...

alergia pokarmowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. alergia pokarmowa. Wszystko na temat alergia pokarmowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.