porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wiosna alergika - jak przetrwać ataki alergii wiosennej?

Wiosenna alergia zmienia zycie wielu osób w piekło. Jak zminimalizować ataki wiosennej alergii? Jak ułatwić sobie życie wiosną?

ALERGIA dodano: 26.12.2013 13:42

Alergie wiosenne - alergia a warunki pogodowe. Kiedy jest najmniejsze stężenie pyłków, a kiedy największe?

Uciążliwa alergia na pyłki drzew i traw jest problemem, z którym zmaga się coraz większy procent populacji Europy. Duży wpływ na stężenie pyłków w powietrzu, a co za tym idzie samopoczucie alergików, ma pogoda. Kiedy unikać spacerów? Kiedy wietrzyć mieszkanie? Gdzie jest najmniejsze stężenie pyłków?

ALERGIA dodano: 08.04.2013 06:54

ALERGIA WIOSENNA. Jakie są domowe sposoby na wiosenne alergie?

Co roku, w okresie wiosennym i letnim, alergicy muszą stanąć oko w oko z uciążliwymi objawami uczulenia na pyłki drzew i traw. Ciężko się przed nimi obronić, nie każdy zaś decyduje się na leczenie farmakologiczne czy odczulanie. Jak domowymi sposobami poradzić sobie z wiosenną alergią?

alergia leczenie dodano: 04.04.2013 17:39

Alergia na pyłki. Jak unikać pyłków w okresie największego pylenia?

Alergię można leczyć farmakologicznie lub poddać się odczulania. Najważniejsza jest jednak profilaktyka, czyli unikanie pyłków w okresie ich największego stężenia. Przestrzegając kilku zasad możemy znacznie zmniejszyć skutki alergii na pyłki. Jak unikać pyłków?

ALERGIA dodano: 05.04.2013 16:29

Alergie wiosenne. Jak pomóc sobie przetrwać alergię? Objawy alergii i leczenie alergii

Jak przetrwać alergie? Unikanie skutków wiosennych alergii wcale nie jest takie proste. Polecamy sprawdzone sposoby na walkę z pyłkami. Czy wiesz, że deszcz jest dla alergika równie groźny jak lekki wiaterek? Sprawdź, jakich sytuacji powinien unikac alergik! Praktyczny poradnik dla wszystkich alergików: jak rozpoznać alergie i określić ich przyczyny, jak pomóc sobie i swojemu dziecku?

ALERGIA dodano: 07.04.2013 17:04

Alergia na pyłki. Jakie pyłki najczęściej uczulają? Kiedy są szczyty pylenia?

Uciążliwy katar i zapalenie spojówek mogą być objawami alergii na pyłki. Najważniejsze w zapobieganiu i leczeniu alergii jest rozpoznanie, na co dokładnie jesteśmy uczuleni. Mówimy, które pyłki najczęściej uczulają i kiedy jest ich najwięcej w powietrzu.

alergia na pyłki dodano: 09.04.2015 12:20 | odpowiedz (1)

Jakie mogą być objawy uczulenia na leszczynę?

Leszczyna jest często sadzona w ogrodach zarówno jako krzew owocowy, jak i ozdobny. Bez względu na funkcję jaką wybierzemy dla niej w ogrodzie, musimy pamiętać o jej właściwościach alergicznych. Dlaczego i kiedy leszczyna jest groźna dla alergików?

ALERGIA dodano: 14.05.2013 11:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?

Piotr Tymochowicz to znany i kontrowersyjny specjalista ds. wizerunku. Współpracował ...

alergia wiosenna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. alergia wiosenna. Wszystko na temat alergia wiosenna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.