porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wiosna alergika - jak przetrwać ataki alergii wiosennej?

Wiosenna alergia zmienia zycie wielu osób w piekło. Jak zminimalizować ataki wiosennej alergii? Jak ułatwić sobie życie wiosną?

ALERGIA dodano: 26.12.2013 13:42

WIOSNA ALERGIKA. Co najczęściej uczula nas wiosną?

Wiosna to dla alergików to wyjątkowo trudny czas. Spuchnięte oczy, kaszel i katar to zmora wielu z nas. A na co najczęściej uczuleni są alergicy?

ALERGIA dodano: 11.06.2012 15:16

Co ALERGIK powinien zabrać ze sobą na wakacje?

Co powinna zawierać apteczka alergika wybierającego się na wakacje? Sprawdź, co zabrać ze sobą, aby być przygotowanym na atak alergii podczas wakacyjnego wypoczynku.

alergia pokarmowa dodano: 03.08.2012 16:56

Alergia w maju - co pyli? Co pyli wiosną? Jakie są objawy alergii i sposoby obrony przed pyłkami?

Specjalne kalendarze pylenia roślin pomagają alergikom zorientować się, kiedy są najbardziej narażeni na atak przykrych dolegliwości. W tym roku – w związku z długą zimą - prawdopodobnie terminy ulegną przesunięciu.

ALERGIA dodano: 09.04.2013 06:59

ALERGIA - objawy. Jak sprawdzić, na co jesteśmy uczuleni? Jakie TESTY I BADANIA DLA ALERGIKÓW

Alergia to problem coraz większej grupy osób. Wysypka, katar czy męczący kaszel to tylko niektóre objawy. Jednak żeby skutecznie z nimi walczyć musimy poznać ich źródło. Jak sprawdzić, co jest przyczyną alergii? Jak wyglądają testy alergiczne? Czy są bolesne?

ALERGIA dodano: 11.06.2012 00:25

Ciężki czas dla alergika - jak radzić sobie z pyłkami? Kalendarz pylenia

Przyroda tuż po zimie niepostrzeżenie zaczęła swoje zwykłe rozpylanie. Część rozpylonych przez nią pyłków zamiast na znamionach kwiatowych słupków wyląduje na błonach śluzowych naszych dróg oddechowych. I wtedy się zacznie...

alergany dodano: 08.05.2013 12:21 | odpowiedz (1)

Alergia - co najczęściej może uczulać?

Alergia pokarmowa, alergia kontaktowa i wziewna to 3 rodzaje alergii, które uprzykrzają życie coraz większej ilości osób. Co najczęściej wywołuje te różnego typu alergie, jakie są ich objawy oraz w jakie środki warto się zaopatrzyć, aby sobie z nimi poradzić.

ALERGIA dodano: 02.06.2014 10:48

Jakich farbami malować, jeśli w domu mieszkają alergicy?

Alergicy, szczególnie ci cierpiący na alergie wziewną, powinni uważać na farby, które stosuja podczas remontu. Specjalnie dla nich producenci oferują odpowiednie farby. Sprawdź, jakie są farby dla alergików?

ALERGENY dodano: 04.11.2013 14:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bogumił Kulczycki, ojciec Jarosława Kulczyckiego. Kim był?
Bogumił Kulczycki, ojciec Jarosława Kulczyckiego. Kim był?

Kilka dni po scysji w programie Jarosława Kulczyckiego, prawicowa Gazeta ...

alergia wziewna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. alergia wziewna. Wszystko na temat alergia wziewna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.