porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy odczulanie może pomóc zwalczyć alergię?

Alergia męczy i utrudnia życie, wiele zażywanych na nią leków też nie jest obojętnych dla zdrowia i samopoczucia. Czy uczulenia można się pozbyć raz na zawsze? Pomocne mogą być w tym szczepionki alergenowe używane do odczulania. Co warto o nich wiedzieć?

ALERGENY dodano: 22.09.2011 15:33

Alergia na roztocza. Dlaczego trzeba często zmieniać pościel?

Początek sezonu grzewczego wiąże się z nasileniem reakcji alergicznych na roztocza. Częściej kichamy, mamy katar i zatkany nos, kaszel i problemy z oddychaniem. Alergików pieką oczy, mają czerwone, łuszczące się zmiany na skórze. Co jest przyczyną nasilenia alergii? Czy to możliwe, żeby to była nasz pościel?

alergeny w pościeli dodano: 03.10.2013 14:02 | odpowiedz (1)

ALERGIA. Miasto, czy wieś? Gdzie gorzej czuje się alergik?

Nie wieś i pylące tam trawy oraz drzewa, ale miasto jest grożniejsze dla alergika. Tak przynajmniej uważają naukowcy. Przeczytaj, dlaczego.

ALERGIA dodano: 09.04.2013 08:11

Jakie zwierzę wybrać dla małego alergika?

Jeżeli nasz mały alergik chce mieć zwierzaka, który będzie jego najlepszym przyjacielem, nie odmawiajmy mu pochopnie. Wystarczy wybrać odpowiednią rasę i przestrzegać kilku zasad, które ustrzegą nas przed reakcją alergiczną. Zastanów się nad zwierzakiem: żółw, jaszczurka, rybki, patyczak... a może tak, tak pudel? Mówimy jakie zwierzę jest bezpieczne dla alergika.

ALERGIA dodano: 30.11.2011 22:47

Alergia czy pasożyty? Czy wiesz, że wiele pasożytów daje takie objawy, jak alergia?

Szacuje się, że 95% Polaków może być zarażonych pasożytami. Nie będąc tego świadomi, często przypisujemy schorzenia, które są efektem obecności pasożytów w naszych organizmach, innym chorobom. Najczęściej są one mylone z alergią. Tymczasem, to pasożyty właśnie są jedną z głównych jej przyczyn.

pasożyty dodano: 03.09.2014 13:40

O jakich problemach psychicznych świadczą choroby skóry?

Choroby skóry to tak naprawdę choroby wewnętrzne z zewnętrznymi objawami na skórze. Sprawdź, jakie emocje mogą dawać skórne objawy. Co sprzyja chorobom skóry?

choroby skóry dodano: 15.02.2014 15:05
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?

Bobbi Kristina 31 stycznia 2015 roku trafiła do szpitala, po ...

alergie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. alergie. Wszystko na temat alergie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.