porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy Cristiano Ronaldo opuści Real Madryt?

Cristiano Ronaldo uchodzi za jednego z dwóch najlepszych piłkarzy na świecie. Obecnie występuje w Realu Madryt, ale wkrótce może opuścić klub ze stolicy Hiszpanii.

CR7 dodano: 26.11.2012 13:23

Kto jest najlepszym trenerem piłkarskim na świecie?

Mówi się, że dobry trener musi być jak generał, czyli zawsze o krok uprzedzać posunięcia przeciwnika. W dzisiejszym futbolu dochodzą do tego inne kwestie, jak chociażby techniki motywacyjne czy umiejętność przystosowania się do nowych lig i krajów.

Arsene Wegner dodano: 23.09.2011 19:18

Kim jest David Moyes, prawdopodobny następca sir Alexa Fergusona? Czy znamy już nowego trenera Manchester United?

Wiadomość o zakończeniu kariery sir Alexa Fergusona zelektryzowała cały trenerski świat. Media już spekulują o następcy legendarnego trenera Manchester United. Według angielskiej prasy nowym menedżerem Czerwonych Diabłów zostanie David Moyes. Mówimy, kim jest prawdopodobny następca Alexa Fergusona.

czerwone diabły dodano: 09.05.2013 12:06

Kim jest Alex Ferguson, legendarny trener Manchester United?

7 maja 2013 roku angielska prasa podała informację o zakończeniu kariery trenera Manchesteru United Alexa Fergusona. 8 maja tę sensacyjną wiadomość potwierdziły też władze angielskiego klubu. Czym zasłynął 72-letni trener Czerwonych Diabłów? Jakie osiągnięcia sportowe ma na swoim koncie? Mówimy kim jest legendarny trener Manchester United Alex Ferguson.

manchester united dodano: 08.05.2013 11:58

O co chodzi w aferze z napisem „RIP Fergie”? "Rest in Peace Fergie". Manchester City przeprasza, za co?

W Anglii wybuchł wielki skandal, podczas fety mistrzowskiej Manchesteru City 2012, napastnik Carlos Tevez podniósł do góry tabliczkę z napisem „RIP Fergie”. Po co on to zrobił i o co w tym wszystkim chodziło?

dodano: 17.05.2012 15:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Piękna, czarnowłosa aktorka, znana z serialu "Ranczo", to osoba wszechstronnie ...

Alex Ferguson szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Alex Ferguson. Wszystko na temat Alex Ferguson na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.