porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak przygotować kefir z żywych kryształów?

Surowiec służący do przygotowania kefiru ma wiele nazw: kryształy japońskie, żywe kryształy, kryształy kefiru wodnego, algi morskie... Wszystkie te określenia są mylące i niewiele mają wspólnego z rzeczywistością.

algi morskie dodano: 28.12.2011 08:03 | odpowiedz (1)

Algi – jak wykorzystać je dla zdrowia?

Algi morskie, czyli wodorosty, zrobiły w ostatnich latach wielką karierę w gastronomii, głównie dzięki modzie na sushi, ale także w kosmetologii i farmacji. Co warto o nich wiedzieć?

algi morskie dodano: 19.07.2016 13:38

Dlaczego sushi jest szkodliwe dla Polaków?

Lubisz sushi? Miej się więc na baczności! Ewolucja sprawiła, że tylko Japończycy potrafią trawić ten przysmak. Polakom po zjedzeniu sushi grozi niestrawność i złe samopoczucie. Śladowe ilości rtęci, która akumuluje się w organizmach ryb, w przewodzie pokarmowym człowieka stają się trucizną.

bakterie dodano: 12.10.2011 16:51 | odpowiedz (3)

Chlorella - jakie ma właściwości?

Chlorella  to jedyny suplement diety występujący naturalnie w przyrodzie, łączący w sobie tyle zbawiennych właściwości. Chlorella bogata jest w witaminy, aminokwasy, minerały i pierwiastki śladowe. Ten naturalny suplement mogą stosować wszyscy, bez względu na wiek i stan organizmu. Dowiedz się więcej o chlorelli.

chlorella i spirulina dodano: 09.04.2015 11:02

Spirulina - jakie ma właściwości?

Spirulina uważana była przez starożytne cywilizacje za doskonały składnik pożywienia, poprawiający zdrowie i kondycję fizyczną. Jedna z najstarszych form życia na Ziemi posiada nieocenione właściwości zdrowotne. Dowiedz się, dlaczego warto stosować spirulinę i jakie są jej naturalne właściwości.

chlorella i spirulina dodano: 11.06.2014 17:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

ALGI szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ALGI. Wszystko na temat ALGI na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.