porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Na co choruje Alicja Bachleda-Curuś? Czy aktorkę czeka operacja?

Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski specjalnie, żeby poddać się leczeniu. Okazuje się, że aktorkę czeka operacja zatok. Czy sprawa jest poważna?

alicja bachleda-curuś nos dodano: 04.07.2013 10:37

Alicja Bachleda-Curuś – czy czeka ją endoskopowa operacja zatok przynosowych? Co to takiego?

Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski. Tym razem nie chodzi o rolę w nowej polskiej produkcji, ale o zdrowie aktorki. Pojawiła się informacja, że cierpi na chorobę zatok. Być może konieczna będzie endoskopowa operacja zatok przynosowych. Mówimy, co to za operacja i na co choruje aktorka.

alicja bachleda-curuś nos dodano: 03.07.2013 13:09

Nowy chłopak Alicji Bachledy-Curuś! Kim jest Pierluigi Malavasi?

W życiu miłosnym najbardziej znanej za granicami kraju polskiej aktorki, Alicji Bachledy-Curuś nastąpiły poważne zmiany. Nowym wybrankiem jej serca został włoski operator, Pierluigi Malavasi. Dowiedz się więcej o nowym obiekcie uczuć naszej hollywoodzkiej perły!

Colin Farrell dodano: 21.08.2014 13:31

Dlaczego Alicja Bachleda-Curuś wciąż spotyka się Colinem Farrellem?

Alicja Bachleda-Curuś (31 l.) nie ukrywa, że pomimo rozstania z Colinem Farrellem (38 l.) wciąż są ze sobą blisko. Co więcej, spędzają ze sobą mnóstwo czasu.

Colin Farrell dodano: 22.05.2014 13:23

Kim jest Alicja Bachleda-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś zaczynała jako piosenkarka, jednak jej kariera potoczyła sie zupełnie inaczej. Co osiągnęła Alicja Bachleda-Curuś, polska aktorka mieszkająca w Los Angeles? Mówimy, kim jest Alicja Bachleda-Curuś, była partnerka Colina Farrela. Dowiedz się, czemu Bachleda-Curuś urodziła się w Meksyku!

alicja bachleda curuś dodano: 20.12.2013 13:55

Kim jest Tadeusz Bachleda-Curuś, partner Pauliny Krupińkiej - Miss Polonia?

Niedawno poznaliśmy najpiękniejszą Polkę - wybory Miss Polonia wygrała urocza brunetka Paulina Krupińska. Okazuje się jednak, że jej serce skradł brat aktorki Alicji Bachledy-Curuś - Tadeusz! Kim jest i czym się zajmuje partner Miss?

brat Alicji Bachledy-Curuś dodano: 12.02.2013 09:48

Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak - czy są razem?

Milioner wyjawił tajemnicę dotyczącą swojego związku z Alicją Bachledą-Curuś. Aktorka i producent są razem już od kilku miesięcy.

Piotr Woźniak-Starak dodano: 21.06.2014 15:25
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?

Günter Grass zmarł 13 kwietnia 2015 roku, w wieku 87 ...

Alicja Bachleda-Curuś szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Alicja Bachleda-Curuś. Wszystko na temat Alicja Bachleda-Curuś na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.