porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Na co choruje Alicja Bachleda-Curuś? Czy aktorkę czeka operacja?

Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski specjalnie, żeby poddać się leczeniu. Okazuje się, że aktorkę czeka operacja zatok. Czy sprawa jest poważna?

Alicja Bachleda-Curuś dodano: 04.07.2013 10:37

Alicja Bachleda-Curuś – czy czeka ją endoskopowa operacja zatok przynosowych? Co to takiego?

Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski. Tym razem nie chodzi o rolę w nowej polskiej produkcji, ale o zdrowie aktorki. Pojawiła się informacja, że cierpi na chorobę zatok. Być może konieczna będzie endoskopowa operacja zatok przynosowych. Mówimy, co to za operacja i na co choruje aktorka.

Alicja Bachleda-Curuś dodano: 03.07.2013 13:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest chłopak Kingi Dudy? Co o nim wiemy?

O Kindze Dudzie mówią teraz wszyscy! Piękna krakowianka wzbudza podziw ...

alicja bachleda-curuś nos szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. alicja bachleda-curuś nos. Wszystko na temat alicja bachleda-curuś nos na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.