porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Cydr - to to za napój, jak go zrobić w domu?

Trunek ten znany i pijany jest od dawna – głównie z Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, ale także Szwecji, Hiszpanii i Niemczech. U nas dopiero staje się modny. Co to jest cydr?

cydr dodano: 17.04.2014 07:08

Zimne przekąski [INSPIRUJĄCE POMYSŁY]

Nie ma udanej imprezy bez smacznych i odpowiednio dobranych przekąsek. Jeśli pragniesz zadać szyku na przygotowanym przez siebie przyjęciu, sprawdź, jakie dania na jeden kąsek są smaczne, cieszą się powodzeniem i dowiedz się, jak je zrobić!

przekąski dodano: 21.06.2016 14:18

Kim była Amy Winehouse? Jak opisał ją w książce jej ojciec?

W pierwszą rocznicę śmierci piosenkarki Amy Winehouse ukazała się książka "Amy. Moja córka". To wspomnienia ojca artystki. Jak ojciec Amy opisał swoją córkę?

amy winehouse dodano: 28.08.2012 06:00

Dlaczego nie można lekceważyć biegunki?

Główne przyczyny biegunek to zakażenia wirusowe, bakteryjne, reakcje alergiczne na pożywienie, zatrucia pokarmowe, stres, nadużycie alkoholu, niepożądane działanie leków, zwłaszcza antybiotyków. Biegunkę może wywołać picie wody zawierającej lamblie, ameby lub inne pasożyty. Ale może być ona objawem poważnych schorzeń, np. zespołu nadwrażliwego jelita oraz raka. W większości przypadków biegunki szybko przemijają, nie pozostawiając żadnych śladów w organizmie.

ALERGIA dodano: 01.01.2014 19:28

AUTOBIOGRAFIA KEITHA RICHARDSA. Kto powinien przeczytać tę książkę?

Keith Richards? To ten pijak i narkoman z Rolling Stonesów - mógłby powiedzieć ktoś, kto nie lubi rock'n'rolla. Jednak autobiografię współtwórcy największego zespołu rockowego świata warto przeczytać. I to nie tylko dlatego, że na całym świecie okrzyknięto ją książką roku 2011.

biografia Richardsa dodano: 16.01.2012 13:00

Jakie drinki wybierać, gdy się jest na diecie? Czy są drinki niskokaloryczne, jeśli jesteś na diecie?

Jeden drink może pokryć nawet 25% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Warto będąc na diecie ograniczyć kaloryczność alkoholowych trunków. Jakie drinki są niskokaloryczne, które z nich można pić nawet podczas odchudzania? Mówimy, jak czasem wypić drinka nie przybierając na wadze.

bąbelki dodano: 29.02.2012 11:17

Dlaczego Dancewicz straciła prawo jazdy? Za jazdę po alkoholu?

Renata Dancewicz straciła prawo jazdy. Aktorka serialu "Na Wspólnej" miała 0,4 promila alkoholu we krwi i w tym stanie prowadziła samochód. Właśnie za prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu gwiazda straciła prawo jazdy na pół roku. 

alkomat dodano: 16.03.2013 07:15

Czy wino dezynfekuje?

Czy wiesz, że ten alkohol posiada właściwości dezynfekujące? Naukowcy dowiedli, że wina można używać np. do usuwania bakterii z naczyń kuchennych i stołów, a nawet do mycia warzyw i owoców... Naukowcy badali różne cechy wina takie jak zawartość alkoholu, siarczanów oraz poziom kwasowości. Okazało się, że wino, które zawiera najwięcej alkoholu i które wykazuje największą kwasowość, najlepiej sprawdza się w usuwaniu bakterii chorobotwórczych takich jak pałeczki okrężnicy, czy gronkowiec złocisty. Czy wino zastąpi dotychczasowe środki czystości?

bakterie dodano: 23.12.2013 17:14

O czym mówi ETYKIETA NA WINIE? Jak czytać informacje na butelce wina?

Kupujesz wino. Jedno z wielu, które stoją na półce. Skąd masz wiedzieć, jakie wino kupujesz? Popatrz na etykietę, to nie tylko ozdoba butelki, ale również źródło cennych intformacji o jej zawartości.

apelacje win dodano: 21.03.2012 18:42

Jak rozpoznać alkoholika?

Kto jest alkoholikiem? Czy ten co się upija, czy ten co pije codziennie? Może nim być i ten i ten. Mówimy jak rozpoznać chorobę alkoholową.

alkoholik dodano: 08.08.2013 19:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA,  RODZINA]
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Wieleba przez 4 lata był panem Lotto i dał ...

alkohol szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. alkohol. Wszystko na temat alkohol na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.