porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego młodzież pije alkohol?

Według różnych danych, ponad połowa polskich gimnazjalistów - a nawet 70 proc. - miała już kontakt z alkoholem. Dlaczego młodzi ludzie sięgają po alkohol? Oto przyczyny podawane przez nich samych.

alkohol dodano: 09.03.2015 14:19

Dziecko a alkohol - dlaczego dzieci piją alkohol?

Alkohol towarzyszy nam w różnych sytuacjach życiowych. W naszym kraju, w przeciwieństwie do Hiszpanii czy Grecji, nie ma jasno sprecyzowanych zasad co do ilości, rodzaju i okoliczności, w jakich można pić alkohol.

alkohol dodano: 06.08.2013 07:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Komorowska: kim jest pierwsza dama Polski?
Anna Komorowska: kim jest pierwsza dama Polski?

Anna Komorowska, żona Bronisława Komorowskiego i pierwsza dama RP, pełni ...

alkohol a dzieci szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. alkohol a dzieci. Wszystko na temat alkohol a dzieci na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.