porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak rozpoznać alkoholika?

Kto jest alkoholikiem? Czy ten co się upija, czy ten co pije codziennie? Może nim być i ten i ten. Mówimy jak rozpoznać chorobę alkoholową.

alkohol dodano: 08.08.2013 19:30

Lubię pić, ale CZY JESTEM ALKOHOLIKIEM? Jak sprawdzić, czy nie jesteś alkoholikiem?

Lubisz pić alkohol, nie stronisz od kieliszka, ale nie uważasz siebie za alkoholika. Jednak usłyszałeś raz i drugi, że zachowujesz się jak alkoholik. Jak możesz sprawdzić, czy jesteś uzależniony od alkoholu? Jakie zjawiska i objawy mogą świadczyć o tym, że jesteś alkoholikiem?

alkohol dodano: 16.10.2012 13:18

Jak rozpoznać Dorosłe Dzieci Alkoholików? Objawy DDA

Alkoholizm jest chorobą, która dotyka zarówno osobę nie radzącą sobie bez alkoholu, ale i jej najbliższych. W najgorszej sytuacji są dzieci, które dorastając, obserwują niszczący nałóg rodzica. Jak te doświadczenia wpływają na ich życie? Kim są Dorosłe Dzieci Alkoholików? Jakie są objawy DDA?

czy jestem dda dodano: 13.08.2013 11:40

Leczenie nałogu. Jak domowym sposobem wspomóc walkę z nałogiem?

Uzależnienia przytrafiają się średnio u co trzeciej osoby w społeczeństwie, mniej niż połowa próbuje walczyć z nałogiem, ale osoby, które uświadamiają sobie problem i rozpoczynają terapię uzależnień, wchodzą na najlepszą drogę. Co robić, żeby skutecznie wyjść z nałogu?

 


 

fitoterapia dodano: 27.01.2012 11:59

Od czego uzależniona jest Edyta Olszówka? Jak radzi sobie z nałogiem?

Znana aktorka Edyta Olszówka publicznie przyznała się do tego, że jest uzależniona od alkoholu. Aktorka od siedmiu lat nie pije, chociaż nie ukrywa, że za tym tęskni.

aktorka Olszówka dodano: 13.05.2013 06:47

Czerwone wino - czy codziennie powinno się pić lampkę tego szlachetnego trunku?

Wino ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Czy to prawda? Według jednych teorii codzienne raczenie się lampką wina jest zupełnie nieszkodliwe, według innych nie do końca. Sprawdź, czy codziennie powinno sie pić lampkę wina.

alkohol dodano: 12.07.2016 15:59

Waldemar Obłoza - kim jest? [TRUDNE DZIECIŃSTWO, KARIERA, RODZINA]

Wzruszył nas ostatnio niezwykle szczerym wywiadem, w którym postanowił opowiedzieć o swoim trudnym dzieciństwie bez matki, uzależnieniu od alkoholu i miłości do swoich dzieci. Waldemar Obłoza jest absolutnie wyjątkowym człowiekiem, ciepłym i pełnym serdeczności wobec innych ludzi.

Na Wspólnej dodano: 19.11.2014 12:51

Jak ubezwłasnowolnić alkoholika?

Zdarza się i to wcale nierzadko, że osoby cierpiące na chorobę alkoholową zaciągają kredyty, obciążając tym samym swoją rodzinę. Czy można zapobiec takiej sytuacji i ubezwłasnowolnić np. męża lub syna uzależnionego od alkoholu?

ubezwłasnowolnienie dodano: 23.07.2014 15:21

Edyta Olszówka – Kim jest? [RODZINA, SKANDALE]

Edyta Olszówka to znana polska aktorka teatralna i filmowa. Zagrała wiele ról w teatrach i filmach. Gra w serialu „Samo życie”. Przez wiele lat borykała się z alkoholizmem. Od dłuższego czasu nie pije.

alkoholizm Edyty Olszówki dodano: 28.03.2013 14:33

Kim jest SŁAWOMIR WAŁĘSA, syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy?

Sławomir Wałęsa jest jednym z ośmiorga dzieci byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Urodził się w 1972 r. i jest drugim dzieckiem Wałęsy - ma starszego brata Bogdana i dwóch młodszych: Przemysława i Jarosława oraz cztery siostry: Magdalenę, Annę, Marię Wiktorię i Brygidę. 

dzieci Lecha Wałęsy dodano: 03.09.2013 16:48 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest chłopak Kingi Dudy? Co o nim wiemy?

O Kindze Dudzie mówią teraz wszyscy! Piękna krakowianka wzbudza podziw ...

alkoholizm szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. alkoholizm. Wszystko na temat alkoholizm na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.