porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zakupy na raty na Allegro. Jakie możliwości oferuje portal aukcyjny?

Allegro.pl - największy i najstarszy działający w Polsce serwis aukcyjny wprowadził dla swoich klientów nowe udogodnienie - możliwość zakupów na raty. Zakupy na raty na Allegro pozwalają nam kupować i licytować upatrzone przedmioty, nawet jeśli w danej chwili nie dysponujemy odpowiednią gotówką na koncie. Dowiedz się więcej o zakupach na raty na Allegro.

allegro na raty dodano: 07.03.2013 10:16

Czy mogę zwrócić towar zakupiony przez internet? ZAKUPY PRZEZ INTERNET a zwrot towaru

Gdy kupujesz przez Internet masz 10 dnia na  zwrot towaru i odzyskanie pieniędzy. Zwrot przedmiotu i odstąpienie od umowy  może nastąpić nawet wtedy, gdy towar nie ma wady. Nie zawsze to prawo obowiązuje - sprawdź kiedy nie. Zobacz jak zwrócić towar zakupiony przez Internet?

aukcja internetowa dodano: 30.10.2011 16:25

WOŚP na Allegro - co tam robi? Co będzie można kupić na akucjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od okrągłych 20 lat. Z początku zbierała pieniądze głównie do puszek i przez licytacje złotych serduszek, ale idąc z duchem czasu kilka lat temu pojawiała się na największym serwisie aukcyjnym w Polsce - Allegro. Jak to właściwie działa?

aukcje WOŚP dodano: 02.01.2013 09:33

Jak tanio skompletować WYPRAWKĘ DLA NOWORODKA?

Przerażają cię wydatki na wyprawkę? Poszukaj sposobów na tańsze zakupy. Część rzeczy możesz kupić z drugiej ręki, część na aukcjach albo w tańszych sklepach internetowych.

becikowe dodano: 06.02.2012 10:37 | odpowiedz (2)

Awaria w serwisie BuyVIP.pl z Grupy Allegro. Czy twoje dane są bezpieczne?

W piątek 9.09.2011 Allegro poinformowało użytkowników serwisu BuyVIP.pl o awarii w poznańskiej serwerowni. Miało dojść do wycieku danych, dlatego Allegro zaleciło zmianę hasła na lepsze.

awaria dodano: 10.09.2011 11:33

Prezerwatywy na Allegro - czy warto kupić?

Ostatnio na znanym portalu Allegro pojawiła się dość nietypowa promocja. Jeden z jego użytkowników wystawił na sprzedaż prezerwatywy i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie cena tychże prezerwatyw - za każdą ze sztuk życzy sobie jedynie złotówkę.

prezerwatywa dodano: 17.09.2014 12:48

Sprzedaż na Allegro: kiedy nie trzeba płacić podatku?

Przy sprzedaży internetowej trzeba dowiedzieć się w jakich sytuacjach należy odprowadzać podatek. Wiele osób nic sobie z tego nie robi licząc na przychylność losu, lecz Urząd Skarbowy skrupulatnie ściga nieuczciwych sprzedawców. Warto się tym zainteresować zanim będzie za późno.

podatek dodano: 14.08.2014 18:00

Zakupy przez ALLEGRO na raty. Z jakich ofert pożyczkowych możemy skorzystać na Allegro.pl? Ile wynosi oprocentowanie?

Ostatnio na Allegro.pl sporo się dzieje. Wdrożone zostały m.in. nowa szata graficzna serwisu aukcyjnego oraz udogodnienia pozwalające na przyjemniejsze i bardziej intuicyjne dokonywanie zakupów bądź licytowanie. Jednym z nich jest właśnie opcja zakupów na raty. Jak kupować na Allegro na raty i ile wynosi oprocentowanie?

Allegro pożyczka gotówkowa dodano: 25.03.2013 15:06 | odpowiedz (1)

Czy od sprzedaży w internecie należy odprowadzić podatek?

W trakcie wiosennych porządków natrafisz na wiele niepotrzebnych rzeczy, z którymi od lat nie potrafisz się rozstać. Aukcje internetowe to doskonały sposób, aby wreszcie się ich pozbyć, a przy okazji dołożyć coś do rodzinnego budżetu. Przeczytaj, kiedy należy rozliczyć się za to z fiskusem.

aukcje internetowe dodano: 02.03.2012 17:28

Podatek od sprzedaży na Allegro. Kiedy musisz go zapłacić?

Aukcje internetowe nie są wolne od zobowiązań. Za wystawione przedmioty w niektórych sytuacjach musisz wnieść opłatę i zapłacić prowizję od ich sprzedaży,w innych -  podatek, który trzeba potem rozliczyć np. w formularzu PIT. Kiedy trzeba go zapłacić?

aukcja internetowa dodano: 01.02.2012 14:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewa Telega - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ewa Telega to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Niedługo zobaczymy ...

allegro szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. allegro. Wszystko na temat allegro na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.