porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest książę JOHAN FRISO, który uległ tragicznemu wypadkowi na nartach w Austrii?

Książę Johan Friso uległ tragicznemu wypadkowi - podczas jazdy na nartach w Austrii porwała go lawina. Książę Johan to niezwykle ciekawa postać wywołująca kontrowersje. Mówimy, kim jest Johan Friso i jak przez miłość do "nieodpowiedniej" kobiety stracił możliwość zostania królem.

Austria dodano: 12.08.2013 15:44

Ski Amadé – dlaczego to raj dla narciarzy?

Gdy w naszych górach nie zostało nawet wspomnienie po śniegu, w ośrodkach narciarskich Ski Amadé sezon narciarski trwa w najlepsze. To region w Alpach austriackich, na narciarzy czeka 270 wyciągów i 860 km tras. Szusować można tu do końca kwietnia, nawet gdy w dolinie jest plus 14 stopni.

kurorty narciarskie dodano: 20.04.2015 12:19

WAKACJE - wspinaczka bez liny. Jak powstały polskie góry? Sprawdź, czego nie wiesz o górach?

W Europie wszystkie masywy górskie z wyjątkiem Kaukazu i Gór Skandynawskich leżą na zachodzie kontynentu. Środkowa i wschodnia część Europy, w tym Polska, ma charakter raczej nizinny. Góry zajmują tylko 3,1 procent obszaru Polski, a mimo to jest na co spojrzeć zadzierając głowę. Jakie góry mamy w Polsce?

Beskidy dodano: 25.07.2012 14:31

Gdzie najlepiej wybrać się na narty z rodziną poza sezonem?

Kiedy kończy się już sezon, a my wciąż mamy ochotę na narty, najlepiej jechać na lodowiec. Sezon trwa tam prawie przez cały rok! Polecamy lodowiec Fee w Szwajcarii.

lodowce w Alpach dodano: 26.01.2012 13:20

Czy znasz narciarskie lodowce Alp?

Lodowce – kraina wiecznego śniegu – pozwalają nam cieszyć się naszym ulubionym sportem, wtedy gdy w niższych ośrodkach narciarskich jeszcze lub już nie ma śniegu. Czy wiesz, gdzie ich szukać? Gdzie znajdziesz dobrze przygotowane narciarskie ośrodki na lodowcach?

Austria dodano: 25.01.2012 10:44

Narty w Norwegii. Dlaczego warto wybrać się na narty do Hemsedal?

Uwielbiasz jeździć na nartach ale masz dosyć przeludnionych alpejskich kurortów? Narciarskich szaleństw z pewnością dostarczy ci Hemsedal – jeden z największych skandynawskich ośrodków narciarskich. Sprawdź, dlaczego warto jechać na narty do Norwegii!

jazda na nartach dodano: 28.11.2011 06:47

Narty w Dolomitach - raj dla miłośników białego szaleństwa. Dlaczego warto tam pojechać?

Podobno nie ma drugich tak niezwykłych gór jak Dolomity. Kto wstanie wcześnie, zobaczy, jak stają się obłędnie czerwone w świetle wschodzącego słońca. Wraz z położonymi niżej dolinami trafiły w 2009 r. na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO. Ale nie tylko piękno górskiej natury robi wrażenie na przybywających tu turystach. W oszołomienie może też wprawić tamtejsza infrastruktura narciarska. Najlepsze warunki do uprawiania narciarstwa alpejskiego panują w dolinach Val di Sole, Val di Fiemme i Val di Fassa.

Dolomity dodano: 21.11.2011 12:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]

Ola Ciupa najczęściej kojarzona jest z teledyskami Donatana. Jednak piękna ...

Alpy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Alpy. Wszystko na temat Alpy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.