porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Altanki działkowe. Nie grozi im już rozbiórka!

Jeszcze niedawno nad wieloma działkowcami wisiało widmo nakazu rozbiórki ukochanych domków wypoczynkowych. Mogą już spokojnie z nich korzystać, bo zmieniono przepisy.

działki dodano: 06.05.2015 11:50

Czy można postawić altanę na działce?

Poznaj zasady budowania altanek na terenie ogródków działkowych. Jakie przepisy regulują budowanie altanek na działkach? Czy to wymaga pozwoleń i kto je wydaje?

altana dodano: 19.05.2014 16:13

Jakie altany działkowe są zgodne z prawem budowlanym?

Sejm uchwalił nowelizację prawa budowlanego. Równo rok temu NSA wskazał na lukę w prawie. NSA poparł stanowisko nadzoru budowlanego, iż z ustawy prawo budowlane wynika, że bez decyzji o pozwoleniu na budowę w ogrodzie działkowym można postawić jedynie altanę pozbawioną litych ścian.

ogródki działkowe dodano: 12.02.2015 15:35

Jak nie stracić działkowej altany?

Nie chcesz przebudowywać lub całkowicie rozbierać ogrodowej altanki? Zobacz, o czym musisz pamietać w szczególności, gdy budujesz domek na działce! Jak zgodnie z prawem zbudować altankę?

altany dodano: 23.05.2014 15:42 | odpowiedz (1)

Działkowe domki: jak je obronić?

Istnienie nawet 900 tys. działkowych altanek jest zagrożone. Dlatego Polski Zwiazek Działkowców oraz "Super Express" wystąpiły z obywatelskim projektem ustawy, by je ochronić. Co zrobić, aby przyłączyć się do tej akcji?

działki dodano: 05.09.2014 12:49
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Robert Leszczyński nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wiele osób nie ...

altanka na działce szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. altanka na działce. Wszystko na temat altanka na działce na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.