porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Likwidacja Amber Gold. Czy klienci Amber Gold odzyskają pieniądze? Jak odzyskać pieniądze od Amber Gold?

Amber Gold ogłosiło likwidację spółki. W komunikacie obiecuje wypłatę wszystkich środków zgromadzonych przez klientów. Mówimy, jakie są szanse odzyskania pieniędzy od Amber Gold i jaki spółka ma majątek.

Amber Gold w likwidacji dodano: 22.08.2012 10:42 | odpowiedz (2)

Michał Tusk a OLT i Amber Gold. O co chodzi w tzw. aferze Michała Tuska? Jak broni się Michał Tusk?

Syn premiera Donalda Tuska jest w opałach. Okazuje się, że Michał Tusk współpracował z firmą Marcina Plichty będąc wciąż dziennikarzem "Gazety Wyborczej". Redakcja "Gazety" czuje się "oszukana". Mówimy o co chodzi w "aferze Michała Tuska".

afera Michała Tuska dodano: 13.08.2012 10:41

Prowokacja "Gazety Polskiej Codziennie" na temat Amber Gold. Czy wiesz, na czym polegała?

"Gazeta Polska Codziennie” ujawniła nagranie, na którym osoba przedstawiająca się jako asystent szefa kancelarii premiera Tomasza Arabskiego dzwoni do prezesa Sądu Okręgowego Ryszarda Milewskiego. W trakcie rozmowy prezes Sądu prosił o instrukcje, czy przyspieszać posiedzenie sądu ws. Amber Gold. Zobacz, na czym polegała prowokacja wobec prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Gazeta Polska Codziennie dodano: 13.09.2012 17:02

Emgoldex, nowe Amber Gold? Jak działa ta firma?

Emgoldex - co to za firma? Jak widać Amber Gold znalazł godnego siebie następcę. Czym jest nowa firma, a właściwie projekt Emgoldex? Nikt nie chce się przyznać do jej reprezentowania. Niemiecka, lecz w rzeczywistości zarejestrowana w Dubaju, firma kusi jednak złotym interesem...

Emgoldex dodano: 30.07.2014 14:57

Kim jest Wojciech Pastor, narzeczony Magdaleny Frąckowiak?

Magdalena Frąckowiak to jedna z polskich top modelek. W rankingu modowego magazynu "Vogue" 29-latka zajmuje 21 miejsce na 30. Kim jest przystojny mężczyzna, z którym piękna Magdalena prowadza się po salonach?

gwiazda dodano: 29.04.2013 10:58

Kim jest Katarzyna P., żona prezesa Amber Gold? Sylwetka Katarzyny P.

Katarzyna P., żona szefa Amber Gold Marcina P., została aresztowana na trzy miesiące. Podejrzana jest o oszustwa wobec co najmniej 9,7 tys. klientów Amber Gold na kwotę prawie 668 mln zł. Do wcześniejszych 8 zarzutów dołączyły kolejne 3. Kim jest Katarzyna P.? Co wiemy o żonie prezesa Amber Gold?

Katarzyna P. dodano: 16.04.2013 12:12

GRZEGORZ WAŁEJKO - kim jest zdymisjonowany wiceminister? Czy dymisja Wałejki ma związek z Amber Gold?

Wiceminister sprawiedliwości Grzegorz Wałejko został zdymisjonowany przez Jarosława Gowina. Wedle doniesień, dymisja była umówiona już dawno. Kim jest Grzegorz Wałejko i jakie mogły być związki jego dymisji z aferą Amber Gold?

afera amber gold dodano: 17.09.2012 15:21

Kim jest Paweł Miter - autor prowokacji z prezesem Sądu Okręgowego w Gdańsku?

Ma dopiero 27 lat, a usłyszała już o nim cała Polska. To Paweł Miter jest autorem kompromitującej prowokacji z szefem Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszardem Milewskim. A to nie pierwsza jego prowokacja na koncie... Kim jest Paweł Miter?

afera amber gold dodano: 18.09.2012 18:25

Kto może zostać świadkiem koronnym? Jakie warunki musi spełnić przestępca, by nim zostać?

Przy okazji głośnych spraw lub procesów można usłyszeć o tym, że zeznania uzyskano od świadka koronnego. Świadkiem koronnym chciałby, na przykład, zostać prezes Amber Gold Marcin P. Kto i w jakich okolicznościach może zostać świadkiem koronnym?

afera amber gold dodano: 13.09.2012 11:18

Józef Szaniawski zginął w Tatrach. Kim był Józef Szaniawski?

Józef Szaniawski zginął w Tatrach 4 września 2012 roku. Ostatnio znany był głównie z mocnych, opozycyjnych wobec rządu publikacji w mediach. Ale publicystyka to nie wszystko. Kim był Józef Szaniawski?

halina frąckowiak dodano: 05.09.2012 10:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?

Trwa dziennikarskie i policyjne śledztwo w sprawie przedmiotów odnalezionych w ...

Amber Gold szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Amber Gold. Wszystko na temat Amber Gold na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.