porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Narkotyki a sesja. Czy studenci biorą narkotyki? Co powinni wiedzieć rodzice studentów przed sesją!

Sesja start! Studentów czekają noce nad książką i długie godziny spędzone w bibliotece. Co pomaga im przetrwać sesję? Mówimy, jakie narkotyki biorą studenci, żeby zdać. Poznaj środki, które zażywa polska młodzież przy podręczniku. Co powinni wiedziec o narkotykach rodzice studentów?

cirrus dodano: 26.01.2013 14:33 | odpowiedz (1)

Jak poznać, czy dziecko bierze narkotyki? Jak rozpoznać wczesne objawy uzależnienia?

Narkotyki są w Polsce dość łatwo dostępne - także twoje dziecko może mieć z nimi kontakt! Uzależnienie rozwija się bardzo szybko. Sprawdź, jak rozpoznać jego wczesne objawy, by uchronić swoje dziecko przed tragedią. 

amfetamina jak wykryć dodano: 30.01.2013 14:03

Dragi jakie najczęściej bierze się na imprezach - jakie są?

Większość młodych ludzi nie wyobraża sobie dobrej zabawy bez alkoholu, a co gorsza również nielegalnych chemicznych wspomagaczy. Jakie dragi bierze młodzież? Na co trzeba uważać?

działanie dodano: 10.06.2013 16:18

AMFETAMINA - objawy, działanie. Jak poznać, że ktoś brał narkotyki - PORADNIK RODZICA

W czasie wakacji dzieci narażone są na różne niebezpieczeństwa. Narkotyki to jedne z nich. Jak rozpoznać, że ktoś brał narkotyki? Jak zachowuje się osoba pod wpływem narkotyków, jakie są objawy zarzywania narkotyków? AMFETAMINA - objawy, skutki, działanie.

narkotyki dodano: 09.07.2013 12:20

Po czym poznać, że ktoś bierze NARKOTYKI? Narkotyki - jakie OBJAWY?

Podejrzewasz, że twoje dziecko albo ktoś bliski - zażywa narkotyki? Po czym poznać, że dana osoba jest pod wpływem środków odurzających, czy że paliła marihuanę? Przeczytaj, jakie zachowanie charakterystyczne jest dla stanów po zażyciu narkotyków z różnych grup.

crack dodano: 17.01.2014 14:17 | odpowiedz (4)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

AMFETAMINA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AMFETAMINA. Wszystko na temat AMFETAMINA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.