porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim była Amy Winehouse? Jak opisał ją w książce jej ojciec?

W pierwszą rocznicę śmierci piosenkarki Amy Winehouse ukazała się książka "Amy. Moja córka". To wspomnienia ojca artystki. Jak ojciec Amy opisał swoją córkę?

alkohol dodano: 28.08.2012 06:00

Piosenkarka roku? Kim jest Adele?

O żadnej wokalistce nie było w 2011 roku tak głośno jak o Adele. 23-letnia Angielka nie jest kolejną gwiazdką pop, lecz wszechstronnie utalentowaną wokalistką, w której piosenkach czuć prawdziwe emocje.

21 dodano: 11.01.2012 06:45

LEKI I ALKOHOL to złe połączenie. Czy z tego powodu zmarła Whitney Houston? W jakie interakcje wchodzą i czym to grozi?

Dlaczego Whitney Houston zmarła, dowiemy się, kiedy opublikowane zostaną wyniki badań toksykologicznych. Najprawdopodobniej, jak się spekuluje, stało się to z powodu zażyciu mieszanki alkoholu i leków antylękowych i nasennych, które wchodzą ze sobą w mocne interakcje. Zanim sięgniesz po alkohol biorąc leki – dowiedz się, czy możesz łączyć je z procentami! 

alkohol dodano: 18.02.2012 00:02 | odpowiedz (2)

Nowe duety Tony'ego Bennetta - z kim je nagrał? Czy nagrał z AMY WINEHOUSE jej ostatnią piosenkę?

Album "Duets II – The Great Performances” został wydany z okazji 85 urodzin Tony'ego Bennetta. Tony podróżując po Stanach Zjednoczonych i Europie, osobiście w studiu nagraniowym spotkał się z każdym z zaproszonych do pracy przy płycie artystą m.in. z AMY WINEHOUSE. Mówimy, gdzie można zobaczyć słynne duety. 

Andrea Bocelli dodano: 08.02.2012 13:32

Czy małżeństwo może zniszczyć karierę? Skąd wzięły się uzależnienia Amy Winehouse i Whitney Houston, które złamały im kariery i życie

Amy Winehouse i Whitney Houston były wielkimi piosenkarkami, które odeszły za wcześnie. Choć Witney była starsza od Amy o 20 lat , ich życiowe ścieżki przebiegały podobnie. Zobacz, co łączyło Whitney Houston z Amy Winehouse! Jakie uzależnienia złamały im kariery i życia? Kto je wprowadził do życia gwiazd?

Blake Fielder-Civil dodano: 18.02.2012 00:26

Amy: kiedy premiera filmu o Amy Winehouse?

Głośny film o wokalistce Amy Winehouse już wkrótce w polskich kinach. Kiedy premiera?

Amy dodano: 09.07.2015 14:59
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
 Edyta Bielak-Jomaa - kim jest? Co o niej wiemy? [KARIERA, RODZINA]
Edyta Bielak-Jomaa - kim jest? Co o niej wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Edyta Bielak-Jomaa będzie nowym Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. Podczas ...

amy winehouse szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. amy winehouse. Wszystko na temat amy winehouse na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.