porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy TELEWIZJA ANALOGOWA zniknie w Warszawie? KONIEC NAZIEMNEJ w lipcu 2013!

Termin pożegnania z telewizją analogową w Polsce określono na lipiec 2013 roku. W różnych rejonach kraju wyłączanie nadajników nastąpi jednak wcześniej. Mówimy jak będzie wyglądać sytuacja w Warszawie i okolicach.

Dekoder STB dodano: 10.04.2012 21:49 | odpowiedz (2)

Wyłączenie telewizji analogowej do 19 marca 2013 - jakie miasta obejmie?

Naziemna telewizja cyfrowa będzie całkowicie i ostatecznie wprowadzona w Polsce w ciągu najbliższych miesięcy. Za nami już dwa pierwsze etapy cyfryzacji. Mówimy, jak będzie wyglądał III etap wyłączania nadajników analogowych i wdrażania nowej technologii, który zakończy się 19 marca 2013, i jakie regiony zostaną nim objęte.

Dekoder STB dodano: 01.03.2013 09:46

Kiedy wyłączą telewizję analogową? Kiedy zaczną wyłączać telewizję analogową?

Jeśli w województwiach lubuskim, wielkopolskim i pomorskim ktoś do tej pory odbierał telewizję wyłącznie za pośrednictwem zwykłej anteny, w listopadzie 2012 r. musi się liczyć z zanikiem wizji. Rozpoczyna się proces odłączania analogowego sygnału telewizyjnego w Polsce i przejścia na sygnał cyfrowy, który potrwa do połowy 2013 r. Kiedy wyłączą telewizję analogową?

DVB-T dodano: 03.11.2012 12:22

V etap wyłączania telewizji analogowej do 20 maja 2013 - jakie miasta obejmie?

Naziemna telewizja cyfrowa będzie całkowicie i ostatecznie wprowadzona w Polsce w ciągu najbliższych miesięcy. Za nami już dwa pierwsze etapy cyfryzacji. Mówimy, jak będzie wyglądał V etap wdrażania nowej technologii i kto zostanie nim objęty.

Dekoder STB dodano: 02.12.2012 09:47

IV etap wyłączania telewizji analogowej do 22 kwietnia 2013 - jakie miasta obejmie?

Naziemna telewizja cyfrowa będzie całkowicie i ostatecznie wprowadzona w Polsce w ciągu najbliższych miesięcy. Za nami już dwa pierwsze etapy cyfryzacji. Mówimy, jak będzie wyglądał IV etap wdrażania nowej technologii i kto zostanie nim objęty.

Dekoder STB dodano: 02.12.2012 09:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

ANALOGOWE NADAJNIKI szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ANALOGOWE NADAJNIKI. Wszystko na temat ANALOGOWE NADAJNIKI na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.