porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Serial TRICK. Kiedy premiera, jakie gwiazdy w obsadzie?

Serial „Trick” to rozbudowana wersja kinowego przeboju pod tym samym tytułem. W obsadzie same gwiazdy pierwszej wielkości – Piotr Adamczyk, Andrzej Chyra i Robert Więckiewicz. Tu nawet role drugoplanowe i epizody grają giganci, m.in. Jerzy Trela, Marian Dziędziel i Grażyna Szapołowska

film dodano: 21.11.2012 18:30

Kim jest MAŁGORZATA SZUMOWSKA, reżyserka filmu SPONSORING?

Sponsoring to kolejny film Małgorzaty Szumowskiej, który podbija serca polskich krytyków i widzów. Dowiedz się, kim jest nadzieja rodzimej kinematografii i jedna z najzdolniejszych reżyserek młodego pokolenia.

Dorota Terakowska dodano: 06.03.2012 08:18

Paulina Jaroszewicz: kim jest partnerka Andrzeja Chyry i matka jego dziecka?

Paulina Jaroszewicz to 26-letnia asystentka kierownika produkcji. Przy jednej z asyst poznała Andrzeja Chyrę. Miedzy parą zaiskrzyło, szybko zamieszkali razem i... zostali rodzicami!

Andrzej Chyra dziecko dodano: 16.04.2015 09:56

KIM JEST Kinga Preis, aktorka i artystka. GDZIE zagrała?

Kinga Preis to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek, nagradzana za wiele ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. 

aktorka dodano: 23.11.2011 06:56 | odpowiedz (1)

Andrzej Chyra: kim jest, z czego jest znany, RODZINA

Andrzej Chyra ma w swoim dorobku aktorskim wiele znaczących ról, najbardziej jednak został zapamiętany z filmów „Dług” oraz „Komornik”. Gdzie jeszcze zagrał Andrzej Chyra? Z czego jest znany? Mówimy, kim jest Andrzej Chyra.

andrzej chyra dług dodano: 16.09.2013 14:33

W IMIĘ - film Małgorzaty Szumowskiej o księdzu homoseksualiście. Kiedy premiera?

Nowy film Małgorzaty Szumowskiej "W imię..." znowu wywołuje kontrowersje. Ta opowieść o księdzu (Andrzej Chyra) zmagającym się z samotnością i homoseksualizmem. Po dobrym przyjęciu obrazu na tegorocznym Berlinale polscy kinomani czekają niecierpliwie, aż "W imię" pojawi się w naszych kinach. Kiedy polska premiera najnowszego filmu M. Szumowskiej?

berlinale 2013 dodano: 18.02.2013 15:05 | odpowiedz (1)

SPONSORING. O czym jest film Małgorzaty Szumowskiej?

Film Małgorzaty Szumowskiej "Sponsoring" podejmuje problem prostytucji wśród studentek. Sama reżyserka mówi, że to film o dojrzewaniu kobiecej seksualności. W roli głównej - francuska megagwiazda Juliette Binoche. Czego możemy się spodziewać po "Sponsoringu"? Czy warto pójść do kina?

Anaïs Demoustier dodano: 29.02.2012 14:24 | odpowiedz (25)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Nehrebecka. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Nehrebecka. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Nehrebecka to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Kim ...

Andrzej Chyra szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Andrzej Chyra. Wszystko na temat Andrzej Chyra na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.