porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Gołota vs Saleta. Kiedy walka? Kto ma większe szanse na wygraną?

Podczas wielkiej gali boksu w gdańskiej Ergo Arenie 23 lutego 2013 r. odbędzie się walka dwóch najsławniejszych weteranów polskiego boksu: Andrzeja Gołoty i Przemysława Salety. Kto ma większe szanse na wygranie tego prestiżowego pojedynku? Na kogo stawiają kibice?

boks dodano: 07.02.2013 09:29 | odpowiedz (1)

Kim jest Andrzej Wawrzyk, który 17.05.13 powalczy o mistrzostwo świata federacji WBA? Wawrzyk vs Powietkin

Andrzej Wawrzyk to 26-letni bokser, który jako piąty Polak w historii boksu ma szansę powalczyć o tytuł mistrza świata w federacji WBA. Jego rywalem będzie Rosjanin Aleksandr Powietkin. Co do tej pory osiągnął kandydat do tytułu mistrza wagi ciężkiej? Mówimy, kim jest Adam Wawrzyk.

Albert Sosnowski dodano: 19.04.2013 11:25

GOŁOTA VS. SALETA. Ile kosztuje transmisja z walki? Gdzie ją kupić?

23 lutego weterani polskiego boksu - Andrzej Gołota i Przemysław Saleta - staną do wyczekiwanej od lat walki. Podczas gali w gdańskiej Ergo Arenie obejrzymy też 8 innych pojedynków, w tym starcie Damiana Trzcińskiego z Krzysztofem Zimnochem. Mówimy, jak wykupić transmisję z gali Polsat Boxing Nigh, podczas której odbędzie się walka Gołota vs. Saleta. Jak obejrzeć galę boksu na żywo w telewizji lub online?

boks dodano: 23.02.2013 17:38 | odpowiedz (3)

Jaki wiersz Andrzej Gołota napisał dla Wisławy Szymborskiej?

Wisława Szymborska kibicowała Andrzejowi Gołocie, bo była wielką fanką boksera. Nie poznali się nigdy ale Andrzej Gołota wiedział o sympatii poetki do siebie. Dlatego po śmierci poetki, swojej bardzo wiernej fanki, Andrzej Gołota oddał hołd zmarłej noblistce. Napisał wiersz dla Szymborskiej! Przeczytaj go u nas!

boks dodano: 09.02.2012 10:12

Kim dla Wisławy Szymborskiej był Andrzej Gołota?

Jak przystało na wielka literatkę, Szymborska fascynowała się wieloma artystami, m.in. Woodym Allenem i Vaclavem Havlem. Ku zaskoczeniu wielu osób, do grona idoli noblistki zaliczał się także... Andrzej Gołota. Przeczytaj o tym, jak i za co Wisława Szymborska kochała Gołotę.

boks dodano: 10.02.2012 09:36 | odpowiedz (2)

Kto zwyciężył w walce Gołota vs Saleta?

W czasie gali Polsat Boxing Night, w walce wieczoru, zmierzyli się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Jak przebiegała walka? Kto wygrał?

boks dodano: 23.02.2013 23:03

Andrzej Gołota zakończył karierę - co osiągnął słynny bokser?

Gołota jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych Polaków, tak w kraju jak i poza granicami. Można powiedzieć, że Andrzej Gołota to żywa legenda. Oto sylwetka najsłynniejszego polskiego boksera, który 23 lutego w Ergo Arenie zmierzy się z Przemysławem Saletą.

Andrzej Gołota sylwetka dodano: 26.10.2014 12:50

Jakie są kategorie wagowe w boksie?

Najbardziej znanymi bokserami w historii sportu są zawodnicy, którzy walczyli w kategorii ciężkiej, czyli najwyższej kategorii wagowej w boksie. Czy zawodnicy mogą zmienić swoją kategorię wagową? Co zrobić by walczyć w innej kategorii wagowej? Dowiedz się wszystkiego o kategoriach wagowych.

ADAMEK dodano: 02.12.2011 14:25

Czym zajmuje się promotor bokserski?

- Ja tylko wychodzę do ringu i robię swoje - powtarza Tomasz Adamek. Jednak zanim jakikolwiek bokser będzie mógł zacząć robić swoje, mnóstwo pracy musi wykonać jego promotor. Czym dokładnie zajmuje się promotor bokserski? Jaki wpływ ma na sukcesy pięściarza?

boks dodano: 07.12.2011 13:37

GOŁOTA vs SALETA. Starcie weteranów. Po co im ta walka?

Andrzej Gołota i Przemysław Saleta to słynne nazwiska. Ich pojedynek podczas Polsat Boxing Night w Ergo Arenie wywołuje ogromne zainteresowanie. 23 lutego staną do walki, do której miało już dojść w 2005 roku. Po co im to teraz?

boks dodano: 10.01.2013 01:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?

Marianna Durczok - dziennikarka, wydawca, żona Kamila Durczoka. Co o niej ...

andrzej gołota szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. andrzej gołota. Wszystko na temat andrzej gołota na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.