porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZMARŁ ANDRZEJ ŁAPICKI. Kim był Andrzej Łapicki? Jak umarł?

W sobotę 21.07.2012 roku rano zmarł Andrzej Łapicki, jeden z największych polskich aktorów. Kim był Andrzej Łapicki, w czym grał i jak umarł?

Andrzej Łapicki umarł dodano: 21.07.2012 14:05

ANDRZEJ ŁAPICKI NIE ŻYJE. Jakie były największe role Andrzeja Łapickiego?

Nad ranem 21 lipca 2012 w wieku niespełna 88 lat odszedł Andrzej Łapicki. Wybitny aktor teatralny i filmowy, profesor i rektor warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Którego z jego aktorskich kreacji najbardziej zapadły widzom w pamięć? Dlaczego uważa się go za legendę polskiego kina?

Andrzej Łapicki nie żyje dodano: 21.07.2012 14:52

Czy prawo zabezpiecza dzieci przed utratą spadku? Czy Kamila Łapicka może dostać cały spadek?

Czy możliwa jest sytuacja, w której całość majątku zmarłego aktora przejmie jego druga żona - Kamila Łapicka? Czy rodzina aktora będzie miała swój udział w spadku?

Andrzej Łapicki nie żyje dodano: 25.07.2012 16:53

Jak ELŻBIETĘ CZYŻEWSKĄ pamiętają przyjaciele? Jakie sekrety ukryte są w premierowej książce o "polskiej Marilyn Monroe"?

Elżbieta Czyżewska, nazywana "polską Marilyn Monroe" i "Cybulskim w spódnicy", to aktorka kontrowersyjna i wybitnie zdolna, kochana i nienawidzona, która wciąż budzi w pamięci przyjaciół huragan emocji. Co mówią o niej jej bliscy i ludzie, którzy ją znali? Przeczytaj w książce  Izy Komendołowicz "Elka" (premiera 25 stycznia 2012 roku).

Agnieszka Holland dodano: 16.01.2012 08:20

Kiedy pogrzeb Andrzeja Łapickiego? Gdzie możesz pożegnać wielkiego aktora?

Przygotowania do pogrzebu wybitnego aktora teatralnego i filmowego już rozpoczęte. Sprawdź, kiedy i gdzie możesz pożegnać Andrzeja Łapickiego.

Andrzej Łapicki nie żyje dodano: 23.07.2012 13:59

Kamila Łapicka pisze książkę o mężu. Po co? Jakie sekrety zdradzi?

O małżeństwie Andrzeja Łapickiego z młodszą o 60 lat Kamilą Mścichowską swojego czasu mówiła cała Polska. Teraz już po śmierci aktora, o kontrowersyjnym związku znowu będzie głośno, a to za sprawą wspomnień młodej wdowy. Po co Kamila Łapicka piszę książkę? Jakie sekrety w niej zdradzi?

kamila łapcka dodano: 02.02.2014 12:51

Kim jest ZUZANNA ŁAPICKA-OLBRYCHSKA, córka Andrzeja Łapickiego?

Zuzanna Łapicka-Obrychska jest córką znanego aktora Andrzeja Łapickiego, który odszedł 21 lipca 2012 roku. Była żoną Daniela Obrychskiego. Zuzanna Łapicka (ur. 18 marca 1954), córka Andrzeja Łapickiego, była żona Daniela Olbrychskiego z którym ma córkę Weronikę (ur. 1982).

córka Andrzeja Łapickiego dodano: 26.07.2012 16:46 | odpowiedz (1)

Kim jest aktor Paweł Ciołkosz?

Paweł Ciołkosz jest młodym zdolnym aktorem Teatru Polskiego w Warszawie. Ale głośno o nim zrobiło się nie z powodu roli czy premiery teatralnej, ale dlatego, że Pawła łączono z Kamilą Łapicką. Czy mają romans? Dowiedz się, kim jest Paweł Ciołkosz

Kamila Łapicka dodano: 06.10.2012 07:10

Kim jest WERONIKA OLBRYCHSKA, wnuczka Andrzeja Łapickiego?

Nie została aktorką, jak ojciec i dziadek, ale mieszka w Nowym Jorku i pracuje w branży artystycznej. Zobacz, kim jest Weronika Olbrychska, córka Daniela Olbrychskiego i wnuczka Andrzeja Łapickiego.

córka Daniela Olbrychskiego dodano: 02.08.2012 12:05

Kim jest Kamila Łapicka? Co wiadomo o Kamili Łapickiej?

Kamila Łapicka to wdowa po zmarłym Andrzeju Łapickim. Była jego żoną zaledwie trzy lata. Co wiemy o Kamili Łapickiej?

Akademia Teatralna dodano: 26.07.2012 13:41 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ulrich Merkel: kim jest były mąż kanclerz Angeli Markel?

Ulrich Merkel - jego nazwisko zna prawie każdy. Wszystko dzięki byłej ...

Andrzej Łapicki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Andrzej Łapicki. Wszystko na temat Andrzej Łapicki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.