porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Andrzej Piaseczny" i nowa płyta To co dobre - czy warto ją kupić?

„To co dobre” - nowy album Andrzeja Piasecznego – to propozycja wyjątkowa nawet dla wciąż zaskakiwanych przez piosenkarza fanów. Płytę nagrał w Stanach Zjednoczonych pod czujnym okiem producenta i kompozytora Henry'ego Hirscha, współpracującego m.in. z Lenny'm Kravitzem, Mickiem Jaggerem i Madonną.

album dodano: 01.02.2012 14:46

Kiedy będzie finał "Bitwy na głosy 3"? Kto wystąpi w finale "Bitwy na głosy"? [VIDEO]

Dwóch piosenkarzy, dwie grupy wokalistów i czterech ekspertów, czyli finał trzeciej edycji "Bitwy na Głosy" odbędzie się już w ten weekend - 10 listopada! Przypominamy kto weźmie udział w ostatniej rozgrywce i o co walczą finaliści.

BITWA NA GŁOSY dodano: 09.11.2012 15:49

Kto wygrał "Bitwę na głosy 3"? Finał "Bitwy na głosy 3" [VIDEO]

Finał "Bitwy na głosy 3" juz za nami. Kto wygrał "Bitwę na głosy"? Po zaciekłej walce z drużyną Ewy Farny, zwyciężyła drużyna prowadzona przez Andrzeja Piasecznego. Zobacz, jak wygrani cieszyli się ze zwycięstwa.

BITWA NA GŁOSY dodano: 11.11.2012 16:13

BITWA NA GŁOSY 3: jaki SKŁAD DRUŻYN, kto zasiada w JURY trzeciej edycji BITWY NA GŁOSY?

8 września o godz. 20.10 w TVP2 rusza trzecia edycja „Bitwy na głosy”. Jakie gwiazdy zobaczymy tym razem? Jacy eksperci zasiądą w jury? Czy zmienią się prowadzący? Mówimy, co nowego w "Bitwie na głosy".

Agnieszka Szulim dodano: 04.09.2012 15:58

DAMIAN UKEJE ZWYCIĘZCĄ THE VOICE OF POLAND! Na czym polega muzyczny program?

Damian Ukeje ma najlepszy głos! Program The Voice of Poland ma pomóc utalentowanym wokalistom zaistnieć na rynku muzycznym. W show TVP ocena zależy nie od wyglądu uczestników, lecz od ich głosu, który jest poddany ocenie czterech wybitnych muzyków. Kayah, Adam "Nergal" Darski, Ania Dąbrowska i Andrzej Piaseczny szukają najlepszego głosu w Polsce. 

ADAM dodano: 10.12.2011 22:10

Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Piasek Piaseczny to jeden z ważniejszych artystów ostatnich 20 lat. Co o nim wiemy?

Piasek dodano: 22.06.2015 09:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Ziemiec – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krzysztof Ziemiec – kim jest? KARIERA, RODZINA

Uwielbiany przez widzów prezenter Wiadomości TVP, doświadczony dziennikarz - Krzysztof Ziemiec ...

Andrzej Piaseczny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Andrzej Piaseczny. Wszystko na temat Andrzej Piaseczny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.