porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy warto obejrzeć spektakl ZEMSTA w Teatrze Polskim w Warszawie?

Teatr Polski w Warszawie obchodzi w 2013 roku 100-lecie istnienia. Piękny jubileusz. Nie dziwi więc, że w repertuarze pojawiły się premiery wybitnej polskiej klasyki. Jedną z nich jest komedia Aleksandra hrabiego Fredry „Zemsta”, zarazem najpopularniejsza, obok „Ślubów panieńskich”, z jego sztuk.

aleksander fredro dodano: 11.03.2013 12:43

Jak przebiegał pogrzeb Wisławy Szymborskiej?

W ciszy i w zadumie, w kręgu polityków i artystów Kraków pożegnał Wisławę Szymborską. Zamiast hejnału w kościele Mariackim zagrano utwór do jej wiersza "Nic dwa razy się nie zdarza". Zobacz, jak wyglądał pogrzeb polskiej noblistki.

Bronisław Komorowski dodano: 10.02.2012 09:34

Mowa Rusinka na pogrzebie Szymborskiej. O czym mówił sekretarz i przyjaciel poetki?

Kraków pożegnał laureatkę literackiej Nagrody Nobla 9 lutego 2012 r. Pogrzeb Wisławy Szymborskiej odbył się na cmentarzu Rakowickim. Hołd zmarłej złożyli m.in. prezydent i premier. Najbardziej wzruszającym momentem ceremonii było przemówienie Michała Rusinka,osobistego sekretarza i przyjaciela.

cmentarz Rakowicki dodano: 13.02.2012 14:26

Robert Jaworski, były mąż Marii Seweryn, kim jest i co robi?

Robert Jaworski, 42-letni rozwodnik. Fotoedytor, grafik komputerowy i fotograf. Ojciec dwóch córek, 18-letniej Leny i 11-letniej Jadwigi. W mediach kojarzony już jako były mąż Marii Seweryn.

krystyna janda dodano: 05.01.2015 09:28

"Sęp" - czy warto czekać na ten film?

"Sęp",  jeden z najgoręcej oczekiwanych polskich filmów 2013 roku wejdzie do kin 11 stycznia. Dowiedz się więcej o tym filmie, z gwiazdorską obsadą i interesującym scenariuszem

Andrzej Grabowski dodano: 07.01.2013 10:04 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Mariotti - kim jest?
Monika Mariotti - kim jest?

Monika Mariotti zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

Andrzej Seweryn szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Andrzej Seweryn. Wszystko na temat Andrzej Seweryn na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.