porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim była Zofia Turska, żona zmarłego dziennikarza Andrzeja Turskiego?

Wkrótce odbędzie się pogrzeb Andrzeja Turskiego, dziennikarza, prezentera „Panoramy”, który odszedł 31 grudnia 2013 roku. Spocznie on w grobie obok żony Zofii. Kim była Zofia Turska?

Andrzej Turski rodzina dodano: 02.01.2014 13:27

Ula Chincz: kim jest córka Andrzeja Turskiego? Co osiągnęła?

Urszula Chincz jest córką znanego prezentera telewizyjnego, Andrzeja Turskiego. Od dłuższego czasu jest współprowadzącą programu "Pytanie na śniadanie" w TVP 2. Mówimy, kim jest Ula Chincz i co osiągnęła.

andrzej turski córka dodano: 10.12.2013 09:59

Andrzej Turski NIE ŻYJE, ZMARŁ w Warszawie, miał 70 lat: Kim był, co osiągnął, RODZINA

Nie żyje Andrzej Turski. Popularny dziennikarz i prezenter zmarł we wtorek 31 grudnia 2013 w Warszawie. Andrzej Turski miał 70 lat.

andrzej turski panorama dodano: 31.12.2013 10:57

Kim jest URSZULA CHINCZ, nowa prowadząca Pytanie na śniadanie?

Urszula Chincz to nowa twarz w polskiej telewizji. Razem z Tomaszem Kammelem współprowadzi program "Pytanie na śniadanie" w TVP2. Prywatnie jest córką znanego człowieka. Bardzo możliwe, że wkrótce sławą i sympatią widzów córka dorówna tacie.

prowadzący telewizję śniadaniową dodano: 20.09.2012 12:21 | odpowiedz (9)

Co robi Andrzej Turski, żeby ryby dobrze brały? PORADNIK WĘDKARZA

Prezenter i dziennikarz telewizyjny Andrzej Turski, podobnie jak były prezydent Lech Wałęsa, to zapalony wędkarz. Gdy tylko pozwala mu na to czas, łapie za wędkę i rusza na połów. Nam zdradził, co robi, żeby ryby dobrze brały. SPRAWDŹ WĘDKOWANIE PORADNIK: jak łowić ryby, poradnik, sposoby, łowienie...

kobieta dodano: 18.10.2011 14:01

Jakie najbardziej nieudane prezenty otrzymali polscy celebryci?

Nietrafiony prezent to taki, który wspomina się równie często jak ten bardzo zaskakujący i udany. Zapytaliśmy polskie gwiazdy jakie najbardziej nieudane i zaskakujące prezenty dostały na gwiazdkę. Co nam powiedzieli? Przeczytaj!

Beata Tyszkiewicz dodano: 12.12.2011 12:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

Andrzej Turski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Andrzej Turski. Wszystko na temat Andrzej Turski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.