porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego Jagna Marczułajtis zrezygnowała z przewodniczenia komitetu organizacyjnego ZIO Kraków 2022?

Jagna Marczułajtis zrezygnowała z przewodniczenia komitetowi organizacyjnemu, który zajmował się przygotowywaniem kandydatury Krakowa do Igrzysk Olimipijskich w 2022. Co stało za decyzją Jagny Marczułajtis?

Jagna Marczułajtis dodano: 12.04.2014 15:08

Andrzej Walczak, mąż Jagny Marczułajtis – kim jest?

Po rozwodzie z pierwszym mężem Jagna Marczułajtis myślała, że już nigdy się nie zakocha. Na jej drodze stanął jednak Andrzej Walczak, z którym sportsmenka związana jest od 2007 roku. Mówimy, kim jest Andrzej Walczak, drugi mąż Jagny Marczułajtis.

Jagna Marczułajtis dodano: 11.04.2014 10:21 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

andrzej walczak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. andrzej walczak. Wszystko na temat andrzej walczak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.