porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego Jagna Marczułajtis zrezygnowała z przewodniczenia komitetu organizacyjnego ZIO Kraków 2022?

Jagna Marczułajtis zrezygnowała z przewodniczenia komitetowi organizacyjnemu, który zajmował się przygotowywaniem kandydatury Krakowa do Igrzysk Olimipijskich w 2022. Co stało za decyzją Jagny Marczułajtis?

Jagna Marczułajtis dodano: 12.04.2014 15:08

Andrzej Walczak, mąż Jagny Marczułajtis – kim jest?

Po rozwodzie z pierwszym mężem Jagna Marczułajtis myślała, że już nigdy się nie zakocha. Na jej drodze stanął jednak Andrzej Walczak, z którym sportsmenka związana jest od 2007 roku. Mówimy, kim jest Andrzej Walczak, drugi mąż Jagny Marczułajtis.

Jagna Marczułajtis dodano: 11.04.2014 10:21 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Borys Budka, który ma zastąpić Cezarego Grabarczyka w ...

andrzej walczak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. andrzej walczak. Wszystko na temat andrzej walczak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.