porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wawrzyk-Powietkin - kto wygrał walkę o pas mistrza świata federacji WBA?

Aleksander Powietkin kontra Andrzej Wawrzyk - ten mecz wzbudzał wiele emocji. Kto wygrał walkę  o pas mistrza świata federacji WBA w wadze ciężkiej? Niestety Wawrzyk był bez szans.

Powietkin-Wawrzyk dodano: 17.05.2013 21:12

Jak szanse Wawrzyka ocenia Dariusz Michalczewski?

Andrzej Wawrzyk 17 maja w Moskwie zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem w walce o mistrzostwo świata federacji World Boxing Association w wadze ciężkiej. Wiemy, jak szanse Wawrzyka ocenia jeden z najlepszych polskich bokserów - Dariusz Michalczewski. Co Michalczewski mówi o Wawrzyku?

Dariusz Michalczewski dodano: 22.04.2013 13:39

Kim jest Andrzej Wawrzyk, który 17.05.13 powalczy o mistrzostwo świata federacji WBA? Wawrzyk vs Powietkin

Andrzej Wawrzyk to 26-letni bokser, który jako piąty Polak w historii boksu ma szansę powalczyć o tytuł mistrza świata w federacji WBA. Jego rywalem będzie Rosjanin Aleksandr Powietkin. Co do tej pory osiągnął kandydat do tytułu mistrza wagi ciężkiej? Mówimy, kim jest Adam Wawrzyk.

Albert Sosnowski dodano: 19.04.2013 11:25

Andrzej Wawrzyk i Aleksander Powietkin WALKA 17 MAJA o pas mistrza świata WBA. Kto dopinguje Wawrzyka przed walką życia?

Walka Andrzeja Wawrzyka i Aleksandra Powietkina o pas mistrza świata WBA odbędzie się 17 maja 2013 w Moskwie. Transmisja zapewne w telewizji Polsat. Pięściarz z Krakowa zmierzy się z Rosjaninem. Stawka jest wysoka. Polak ćwiczy przed walką na obozie w Zakopanem. Siłownia, krótki bieg, sparing, praca nad techniką - wypełniają Wawrzykowi dni. Dla 25-letniego boksera spotkanie z Powietkinem to może być walka życia.

Aleksandr Powietkin dodano: 30.04.2013 15:33

Andrzej Wawrzyk – kim jest bokser? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Wawrzyk to polski bokser, który stoczył 30 walk i 15 razy nokautował swoich rywali. Niedawno uległ groźnemu wypadkowi. Mówimy, co dalej z jego karierą sportową.

Adak Wawrzyk rodzina dodano: 12.05.2014 13:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Viola Piekut - kim jest? [KARIERA,RODZINA]

Viola Piekut podbiła polski świat mody projektami kreacji przeznaczonych zarówno ...

Andrzej Wawrzyk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Andrzej Wawrzyk. Wszystko na temat Andrzej Wawrzyk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.