porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ANDRZEJKI 29-30.11.2013 - co robić w WARSZAWIE?

Już 29 listopada 2013 roku rozpoczną się Andrzejki. Zastanawiasz się, co robić w Andrzejki? Nie masz pomysłu na spędzenie tej nocy? Mówimy, jak można spędzić noc andrzejkową z 29 na 30 listopada.

andrzejki co robic dodano: 18.11.2013 10:18

ANDRZEJKI 2012. Jak zrobić ŁOSOSIOWĄ ROLADĘ NA ANDRZEJKI? Podajemy dobry sposób

Co podać w andrzejkowym menu? Zwykły naleśnik może stać się bazą bardzo oryginalnej potrawy. Przykład? Rolada z wędzonym łososiem. Idealna potrawa na zabawę np. andrzejkową.

dania z łososia dodano: 30.11.2012 10:48

Andrzejki: wierszyki do ciasteczek z wróżbą [PROPOZYCJE]

Andrzejki za pasem. Jakie wierszyki włożyć do ciasteczek z wróżbą? Jakie są najciekawsze wróżby andrzejkowe? Jak zorganizować Andrzejki? Prezentujemy najlepsze wierszyki, które można włożyć do ciasteczek z wróżbą.

CIASTECZKA Z WRÓŻBĄ dodano: 12.11.2014 11:21

Jakie wróżby na andrzejki?

Na Andrzejki trzeba sobie powróżyć, bo podobno andrzejkowe wróżby najczęściej się sprawdzają. Zobacz, jak wróżyć na andrzejki!

andrzejki wróżby dodano: 12.11.2014 14:18 | odpowiedz (1)

Kim był św Andrzej? Czyje święto jest w Andrzejki?

Zbliżają się Andrzejki. Tradycyjnie powinnty byc obchodzone w wigilię dnia św. Andrzeja czyli 29 listopada, ale już od dawna najczęściej zabawy andrzejkowe odbywają się w dniu św. Andrzeja, czyli 30 listopada.  Sprawdź, kim był św Andrzej, czego jest patronem

patron andrzejek dodano: 20.11.2013 12:21

Dlaczego w Andrzejki wróżymy z wosku?

Wigilia imienin św. Andrzeja, czyli 29 listopada, to tradycyjny wieczór wróżb. Najpopularniejszą z wróżby jest lanie gorącego wosku na wodę. Dlaczego w Andrzejki wróżymy z wosku?

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY dodano: 29.11.2013 13:42

Święty Andrzej - kim jest patron Andrzejek?

Święty Andrzej Apostoł, którego liturgiczne wspomnienie obchodzimy 30 listopada, patronem Andrzejek nie jest. Z jednego powodu - postać męczennika nie zachęca do zabawy, a do modlitwy. Zobaczcie, kim był święty i jak umarł.

andrzejki kiedy są dodano: 20.11.2013 16:07

Jakie zabawy andrzejkowe dla dzieci?

Andrzejki nieodłącznie kojarzone są wróżbami i magią. Ale jest to też dzień zabawy. I o ile dorosłym do dobrej zabawy potrzeba zazwyczaj jedynie dobrej muzyki i miłego towarzystwa, o tyle organizując przyjęcie dla dzieci warto zadbać o dodatkowe atrakcje. Jakie są zabawy andrzejkowe dla dzieci?

ANDRZEJKI DLA DZIECI dodano: 12.11.2014 12:00

Jakie wróżby andrzejkowe dla dzieci?

Andrzejki - czas magi, czarów, spoglądania w przyszłość. Większość andrzejkowych wróżb dotyczy naturalnie życia sercowego wróżących. Takie wróżby młodszych dzieci raczej nie zainteresują. Jakie są wróżby andrzejkowe dla najmłodszych?

wróżba na andrzejki dodano: 12.11.2014 13:57

WRÓŻBY NA ANDRZEJKI. Jak poznać IMIĘ przyszłego MĘŻA?

Andrzejkowe wróżby w naszym kraju mają najczęściej charakter matrymonialny. Jeśli więc w organizowanej przez ciebie imprezie andrzejkowej lub spotkaniu ze znajomymi są panny na wydaniu, warto zorganizować kilka andrzejkowych wróżb, podczas których będą one mogły poznać imię męża. Podpowiadamy, jakie wróżby na andrzejki pozwolą poznać przyszłego wybranka.

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY dodano: 12.11.2014 12:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Kraśko – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Piotr Kraśko – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Znany prezenter Piotr Kraśko pochodzi z rodziny o tradycjach dziennikarsko-telewizyjnych ...

Andrzejki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Andrzejki. Wszystko na temat Andrzejki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.