porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Święty Andrzej - kim jest patron Andrzejek?

Święty Andrzej Apostoł, którego liturgiczne wspomnienie obchodzimy 30 listopada, patronem Andrzejek nie jest. Z jednego powodu - postać męczennika nie zachęca do zabawy, a do modlitwy. Zobaczcie, kim był święty i jak umarł.

Andrzejki dodano: 20.11.2013 16:07

ANDRZEJKI 2013 czy tylko wróżby z wosku? Mówimy, jakie są inne wróżby i zwyczaje andrzejkowe

Andrzejki znane i nieznane. Choć wróżby andrzejkowe czynione są od wieków i niemal na całym świecie, czy wiemy jednak kiedy wróżyć? Czy na pewno 29 czy 30 listopada, w dzień św. Andrzeja?

Andrzejki dodano: 16.11.2013 08:03

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE. Jak zorganizować andrzejki, PRZYJĘCIE DLA ANDRZEJA ?

Zostaniesz panną, zakonnicą, czy mężatką? Jak wywróżyć zamążpójście? Która pierwsza wyjdzie za mąż, jak będzie miał na imię twój wybranek? W Andrzejki wszystko stanie się jasne. Jak zorganizować przyjęcie andrzejkowe 29 listopada 2012, aby impreza została zapamiętana ? Pomysły na andrzejkowe wróżby

Andrzejki dodano: 27.11.2012 19:41 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Piotr P. ze zdjęcia z Bronisławem Komorowskim?
Kim jest Piotr P. ze zdjęcia z Bronisławem Komorowskim?

Rocznik 1963. Syn właściciela warsztatu budowlanego i położnej, z 9-letnim ...

andrzejki kiedy są szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. andrzejki kiedy są. Wszystko na temat andrzejki kiedy są na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.