porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie wróżby na andrzejki?

Na Andrzejki trzeba sobie powróżyć, bo podobno andrzejkowe wróżby najczęściej się sprawdzają. Zobacz, jak wróżyć na andrzejki!

Andrzejki dodano: 12.11.2014 14:18 | odpowiedz (1)

Jak WRÓŻYĆ Z WOSKU w Andrzejki? Co oznaczają KSZTAŁTY odlane Z WOSKU?

Lanie z wosku to jedna z najstarszych i najpopularniejszych wróżb andrzejkowych. Dowiedz się, jak wróżyć z wosku w Andrzejki i jak interpretować otrzymane w ten sposób kształty z wosku?

Andrzejki dodano: 12.11.2014 11:50

WRÓŻBY NA ANDRZEJKI: czy trzeba WRÓŻYĆ? Inne pomysły na ANDRZEJKOWĄ ZABAWĘ?

Czy trzeba wróżyć z okazji Andrzejek? Jeśli jesteś panną i zależy ci na wydaniu się - wróż sobie do woli. Nie ma żadnej pewności, że wróżba się spełni, ale można tak ją sobie zinterpretować, że jakby nie było, tak będzie dobrze. Albo jak w góralskim powiedzeniu: Albo bedzie padać, albo bedzie dysc. Czy warto się bawić z okazji ANDRZEJEK?

Andrzejki dodano: 12.11.2014 14:02

ANDRZEJKI 2013: Jak świętować ANDRZEJKI? W co się bawić? Jak spędzić noc andrzejkową?

Andrzejki to wieczór wróżb i magii. Warto ten czas spędzić w gronie znajomych i dobrze się bawić. A jeśli wśród znajomych mamy Andrzeja - okazja do świętowania jest podwójna! Podpowiadamy, w co bawić się podczas andrzejkowego spotkania. Jakie bawić się w Andrzejki w babskim gronie?

Andrzejki dodano: 05.11.2013 15:22

WRÓŻBY andrzejkowe dla KOBIET. Jak wywróżyć zamążpójście?

Już w czwartek 29 listopada obchodzić będziemy ANDRZEJKI. Tradycyjnie z tej okazji organizuje się przyjęcia i bale, na których pojawiają się różne wróżby. Do najpopularniejszych należą miłosne wróżby, które pokazują, kiedy dana osoba wyjdzie za mąż/ożeni się. Jak wywróżyć zamążpójście?

andrzejki wróżby miłosne dodano: 26.11.2012 16:48

Andrzejkowe wróżby! Poznaj oryginalne WRÓŻBY NA ANDRZEJKI. Jak wróżyć w andrzejki?

Kto chciałby poznać przyszłość, niech przygotuje się na wieczór 29 listopada! Tylko tej nocy, w andrzejki, będziecie mogli dowiedzieć się co zdarzy się w nadchodzącym roku. Jeśli nie wiesz jak sobie wróżyć, albo masz dość lania wosku, przedstawiamy ciekawe wróżby andrzejkowe!

Andrzejki dodano: 29.11.2012 10:57

ANDRZEJKI – jak się bawić w Andrzejki?

Jak się bawić w Andrzejki? Z czego i jak wróżyć? A najważniejsze – po co? Jeśli zadajecie sobie te pytania, ten artykuł jest dla Was!

Andrzejki dodano: 21.11.2013 15:19

KIEDY SĄ ANDRZEJKI 2012. Po andrzejkach jest ADWENT. Do kiedy można się bawić?

Andrzejki, czyli święto na cześć świętego Andrzeja obchodzone są w 2012 roku w nocy z 29 na 30 listopada. Czyli popularne andrzejki wypadają w nocy z czwartku na piątek. Po andrzejkach jest adwent. Kiedy można się bawić, czy po 29 listopada?

Andrzejki dodano: 22.11.2012 21:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: kariera i rodzina

Eugeniusz Bodo, gwiazdor przedwojennego kina i teatru, zadziwiał swoją wszechstronnością ...

andrzejki wróżby szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. andrzejki wróżby. Wszystko na temat andrzejki wróżby na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.