porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego w Andrzejki wróżymy z wosku?

Wigilia imienin św. Andrzeja, czyli 29 listopada, to tradycyjny wieczór wróżb. Najpopularniejszą z wróżby jest lanie gorącego wosku na wodę. Dlaczego w Andrzejki wróżymy z wosku?

Andrzejki dodano: 29.11.2013 13:42

MIŁOSNE WRÓŻBY ANDRZEJKOWE. Jak wywróżyć sobie miłość?

W Andrzejki możesz sobie wywróżyć przyszłość – w tym tę dotyczącą miłości. Dzięki miłosnym wróżbą andrzejkowym możesz dowiedzieć się, czy w najbliższym czasie czeka cię miłość i czy poznasz w końcu upragnionego mężczyznę. Podpowiadamy, jak wywróżyć sobie miłość.

miłosne wróżby andrzejkowe dodano: 12.11.2014 11:45 | odpowiedz (1)

WRÓŻBY NA ANDRZEJKI. Jak poznać IMIĘ przyszłego MĘŻA?

Andrzejkowe wróżby w naszym kraju mają najczęściej charakter matrymonialny. Jeśli więc w organizowanej przez ciebie imprezie andrzejkowej lub spotkaniu ze znajomymi są panny na wydaniu, warto zorganizować kilka andrzejkowych wróżb, podczas których będą one mogły poznać imię męża. Podpowiadamy, jakie wróżby na andrzejki pozwolą poznać przyszłego wybranka.

Andrzejki dodano: 12.11.2014 12:03

WRÓŻBY NA ANDRZEJKI. Czy lanie wosku jest sposobem na znalezienie męża?

ANDRZEJKI: czy lanie wosku sposobem na znalezienie męża? Według tradycji, w wigilię dnia świętego Andrzeja wywróżyć można sobie przyszłość. Czy jest to także sposób na znalezienie męża? Chcesz poznać swoją przyszłość?

Andrzejki dodano: 12.11.2014 14:25

WRÓŻBY NA ANDRZEJKI 2012: Czy warto się bawić z okazji ANDRZEJEK?

Andrzejki, czyli wigilia św. Andrzeja, przypadająca na noc z 29 na 30 listopada to ostatnia okazja do zabawy przed refleksyjnym czasem Adwentu. Od około 500 lat w tę niezwykłą noc spotykano się, aby dowiedzieć się, co niesie przyszłość. Czy dzisiaj warto obchodzić andrzejki?

Andrzejki dodano: 28.11.2012 22:47

ANDRZEJKI 2012 i WRÓŻBY ANDRZEJKOWE: Jak wróżyć w Andrzejki? Andrzejkowe wróżby POMYSŁY

Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami! Zobaczcie, jak można bawić się w dniu świętego Andrzeja. W polskiej tradycji przyjęło się, że najlepszą opcją zabawy tego dnia są... wróżby! Wróżby andrzejkowe, od początku miały na celu, jak dziewczęta mają poznać kandydata na męża.Jak wywróżyć zamążpójście

Andrzejki dodano: 24.11.2012 12:18

WRÓŻBY NA ANDRZEJKI. Jakie znacie WRÓŻBY ANDRZEJKOWE? Jak WRÓŻYĆ W ANDRZEJKI?

Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami - będziemy je obchodzić w nocy z 29 na 30 listopada. To najlepsza okazja, żeby poznać swoją przyszłość. A jak to zrobić? To proste - wystarczy powróżyć! Jakie są wróżby andrzejkowe? Jakie fajne wróżby na Andrzejki w szkole ?

Andrzejki dodano: 24.11.2012 12:00 | odpowiedz (2)

ANDRZEJKI. Jak wróżyć z wosku? Andrzejkowe wróżby LANIE WOSKU. Wosk przepowie przyszłość

Andrzejki to wieczór magii i wróżb. Stałym i obowiązkowym elementem jest tego wieczora lanie wosku. Odsłoni ono przed nami tajemnice przyszłości. Jak wróżyć z wosku? Andrzejki - znaczenie figur z wosku - wosk przepowie ci przyszłość. Rozgrzany wosk przelewa się przez dziurkę od klucza.

Andrzejki dodano: 22.11.2012 07:47

ANDRZEJKI 2012. Jakie pomysły na zabawę andrzejkową dla dzieci? Andrzejkowe wróżby

Już 29 listopada będziemy obchodzić Andrzejki. Święto to jest szczególnie atrakcyjne dla dzieci. Dlatego też, jeśli mamy taką możliwość, warto zorganizować im przyjęcie. Z pomocą kilku dobrych pomysłów zapewnimy dzieciom ciekawą rozrywkę, nie naruszając przy tym znacząco domowego budżetu. Pomysły na Andrzejki dla dzieci

ANDRZEJKI DLA DZIECI dodano: 18.11.2012 11:20

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE - jakie są najlepsze wróżby i zabawy? JAK WRÓŻYĆ?

Andrzejki to wieczór wróżb przypadający w nocy z 29 na 30 listopada. To także świetna okazja do zabawy przed czasem adwentu. Dawniej wróżby andrzejkowe miały charakter matrymonialny i dotyczyły tylko niezamężnych dziewcząt. Dzisiaj andrzejki nie są już traktowane tak poważnie, a wróżą sobie wszyscy! Nadal zwykle najlepszą opcją zabawy na Andrzejki są wróżby. Jak wróżyć?

Andrzejki dodano: 27.11.2013 17:24 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?

Piotr Tymochowicz to znany i kontrowersyjny specjalista ds. wizerunku. Współpracował ...

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ANDRZEJKOWE WRÓŻBY. Wszystko na temat ANDRZEJKOWE WRÓŻBY na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.