porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

LONDYN 2012. Jak poradziły sobie nasze cztery kajakarki? Ile zabrakło kajakarkom do zdobycia medalu?

Oczekiwania przed finałowym wyścigiem na 500 metrów były naprawdę duże. Nasze zawodniczki mimo wielu życiowych przeciwności stworzyły świetny zespół i w cuglach wygrał półfinał. Finał nie okazał się jednak tak szczęśliwy i nasze kajakarki musiały przełknąć gorzkie łzy porażki.

igrzyska olimpijskie Londyn dodano: 08.08.2012 14:16

LONDYN 2012. Polskie szanse na medale olimpijskie: wioślarska czwórka kobiet

Polskie kajakarki dały nam już powody do radości - Magdalena Fularczyk i Julia Michalska zdobyły niedawno brązowy medal. Gorsza nie chce być kajakarska czwórka kobiet która awansowała do finałowego wyścigu. Dowiedz się jaka była ich droga do finału i jakie są szanse na medal?

aneta konieczna rak dodano: 07.08.2012 09:24

Igrzyska Olimpijskie. W jakich dyscyplinach wystąpią Polacy 9 sierpnia?

Polscy siatkarze wracają z Londynu bez medali. Nie oznacza to jednak, że nasi reprezentanci w innych dyscyplinach nie mają już żadnych szans. Na których Polaków powinniśmy zwrócić uwagę w czwartek, 9 sierpnia? Mówimy gdzie będzie można zobaczyć naszych zawodników.

igrzyska olimpijskie dodano: 09.08.2012 11:14 | odpowiedz (1)

LONDYN 2012. Co będzie się działo na Igrzyskach w środę 8 sierpnia? Kto wystąpi na Igrzyskach? Jakie są szanse Polaków na medal?

W środę 8 sierpnia czeka nas przede wszystkim wieczorny mecz polskich siatkarzy z Rosją. Czy to Kurek zakręci Rosjan czy Rosjanie Kurka? Ale nim siatkarze wejdą na parkiet czekają nas jeszcze emocje w innych dyscyplinach.

dodano: 08.08.2012 11:33

Kim jest BEATA MIKOŁAJCZYK, brązowa medalistka z igrzysk w Londynie 2012?

Beata Mikołajczyk jest piękna, pracowita i zdobyła już dwa olimpijskie medale - w Pekinie i Londynie. Gwiazdą być nie chce i nie zamierza, ale chciałaby być bardziej doceniana. Niestety, kajakarstwu daleko do popularności chociażby tenisa...

Beata Mikołajczyk dodano: 03.09.2012 11:36 | odpowiedz (1)

Czy kajakarka ANETA KONIECZNA chora na raka ma szansę zdobyć medal olimpijski? Czy rak może być przeszkodą w uprawianiu sportu?

Prawdziwego sportowca charakteryzuje nie tylko talent i chęć doskonalenia swoich umiejętności, ale też niezłomny charakter, który pozwala przezwyciężyć wszelkie przeciwności stawiane przed nim przez los. Takim kimś jest Aneta Konieczna, reprezentantka Polski w kajakarstwie, która zmaga się z rakiem, lecz wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Jakie szanse na medal ma Konieczna?

agata mróz dodano: 24.07.2012 14:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Preppers - kto to jest?
Preppers - kto to jest?

Preppers to człowiek przygotowany na każde zagrożenie. Ma wybudowany schron ...

aneta konieczna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aneta konieczna. Wszystko na temat aneta konieczna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.