porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego Europie nie podoba się pomysł przeprowadzenia referendum w Grecji?

Pomysł greckiego premiera dotyczący przeprowadzenia referendum spotkał się z ostrą krytyką ze strony europejskich przywódców. Dlaczego Angela Merkel i Nicolas Sarkozy są przeciwni referendum w Grecji? Sprawdź, czy Grecji grozi zawieszenie pomocy UE?

euro dodano: 03.11.2011 14:06

Kto jest politykiem roku 2013 w Polsce, kto na świecie? [WYNIKI PLEBISCYTU]

Politykiem roku 2013 w Polsce został Bronisław Komorowski – tak wskazało 17 proc. Polaków, którzy wzięli udział w badaniu sondażowym pt. Aktualne problemy i wydarzenia, przeprowadzonym przez CBOS. Tytuł polityka roku na świecie w 2013 r. przypadł Angeli Merkel.

Bronisław Komorowski dodano: 08.01.2014 17:06

Ulrich Merkel: kim jest były mąż kanclerz Angeli Markel?

Ulrich Merkel - jego nazwisko zna prawie każdy. Wszystko dzięki byłej żonie - Angeli Merkel, najbardziej wpływowej kobiecie świata. Jej eksmąż cieszy się zdecydowanie mniejszą rozpoznawalnością. Mówimy, kim jest Ulrich Merkel.

angela merkel rodzina dodano: 25.06.2015 08:39

Mąż Angeli Merkel: imię nazwisko – kim jest, co osiągnął [MĄŻ MERKEL]

Mąż Angeli Merkel Joachim Sauer jest chemikiem wykładającym na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie. Ma duży dorobek naukowy i w świecie nauki bardzo się realizuje. Niewiele za to można o nim usłyszeć w mediach, bo unika wystąpień publicznych. Mówimy, kim jest mąż Angeli Merkel.

angela merkel mąż dodano: 23.09.2013 11:01

Rodzice Angeli Merkel: imię nazwisko – kim są, co osiągnęli [RODZICE MERKEL]

Rodzice Angeli Merkel mają polskie korzenie – ojciec urodził się jako Horst Kazmierczak, a dopiero z czasem zmienił nazwisko na Kasner. Matka kanclerz Herlind urodziła się w Gdańsku. Kim są rodzice kanclerz Angeli Merkel? Co o nich wiadomo?

angela merkel rodzice dodano: 23.09.2013 10:28

Angela Merkel – kim jest kanclerz Niemiec? ŻYCIE, KARIERA, RODZINA

Angela Merkel została wybrana kanclerzem Niemiec. Obecnie to już jej trzecia kadencja na czele niemieckiego rządu. Kim jest Angela Merkel? Co warto o niej wiedzieć?

angela merkel kariera dodano: 06.01.2014 10:11

Jacek Krakowiak - kim jest robotnik, który pocałował Angelę Merkel?

Polski robotnik pozwolił sobie na niekonwencjonalny gest, całując kanclerz Niemiec. Kim jest Jacek Krakowiak, który zawstydził Angelę Merkel? Sprawdź, czy ten incydent nie zaszkodzi polskim budowlańcom pracującym na Zachodzie.

jacek krakowiak dodano: 26.07.2013 18:05

Czy strefa euro przetrwa kryzys? Co oznacza rozpad strefy euro?

Jeszcze kilka lat temu strefa euro była sprawnie funkcjonującym monolitem. Dziś niska zdolność kredytowa Grecji, Włoch czy Irlandii powoduje chaos i stawia przyszłość strefy euro pod wielkim znakiem zapytania. Czy strefa euro przetrwa kryzys? Mówimy, co oznaczałby jej rozpad.

chaos ekonomiczny dodano: 07.02.2012 07:00

Katastrofa samolotu na Ukrainie: jakie reakcje światowych przywódców?

Zestrzelenie Boeinga 777 malezyjskich linii lotniczych nad terytorium Ukrainy poruszyło cały świat. Wiadomość o śmierci 298 osób szokuje i budzi reakcje. W sprawie katastrofy wypowiedzieli się najważniejsi światowi politycy. Jakie są ich reakcje? Jak odnoszą się do sytuacji na Ukrainie?

barack obama dodano: 20.07.2014 01:01

Z których polityków śmieją się Polacy? Galeria najzabawniejszych memów

Czasami po przejrzeniu porannej prasy wydaje się, że z polityki można się już tylko śmiać. Nie pozostaje nic innego w momencie, kiedy czytamy o kolejnych potknięciach rządu. Dziś skupiamy się na najśmieszniejszych memach o politykach. Mówimy, jacy politycy najbardziej śmieszą Polaków!

Bronisław Komorowski dodano: 27.05.2013 06:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Terry Pratchett. Kim był twórca Świata Dysku?

Terry Pratchett był jednym z najbardziej popularnych na świecie pisarzy ...

Angela Merkel szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Angela Merkel. Wszystko na temat Angela Merkel na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.