porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Angelina Jolie - Ambasadorka Dobrej Woli. Co gwiazda robiła w Polsce?

 Angelina Jolie odwiedziła Polskę. Co było celem wizyty amerykańskiej gwiazdy Hollywood?  Dlaczego nie towarzyszyli jej ani fotoreporterzy, ani nawet ochrona?

Auschwitz dodano: 09.11.2011 11:10

Ciąże gwiazd 2013 - które celebrytki są w ciąży? Czy prawdą jest, że kolejnego dziecka spodziewa się też ANGELINA JOLIE?

Ten rok obfituje w ciąże gwiazd i celebrytek, a.... dopiero się zaczął! Zobacz, które gwiazdy spodziewają się narodzin dziecka! 

Brad Pitt dodano: 25.01.2013 13:35

Czy Brad Pitt zakończy karierę aktorską? Czym się zajmie filmowy amant na emeryturze?

Brad Pitt, swego czasu najseksowniejszy facet na Ziemi, gwiazdor Hollywood, połowa słynnego duet zwanego Brangeliną chce porzucić aktorstwo! W 2011 roku był jednym z najlepiej zarabiających aktorów na świecie. Może nie musi już pracować? Co będzie robić na emeryturze?

AKTOR dodano: 23.01.2012 09:25

Czy mastektomia profilaktyczna jest uzasadniona?

Mastektomia profilaktyczna, którą przerowadzono u Angeliny Jolie, wywołała lawine komentarzy w mediach. U nas najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi wygłosili Bolesław Piecha i Aneta Kręglicka. Ten medialny szum odsunął na plan dalszy pytanie: czy mastektomia profilaktyczna jest uzasadniona?  

amputacja piersi dodano: 24.05.2013 16:27

Mastektomia - co to takiego, co to jest? Kiedy wykonuje się operację usunięcia piersi?

Co to jest Mastektomia? O mastektomii, czyli operacji usunięcia piersi zrobiło się głośno kiedy Angelina Jolie ujawniła w mediach, że poddała się amputacji piersi, bo bała się wysokiego ryzyka wystąpienia nowotworu. Co to jest mastektomia? Kiedy wykonuje się mastektomię? Czym jest prewencyjna mastektomia? Czym jest zabieg Mastektomii? Na czym polega amputacja piersi

amputacja piersi dodano: 18.05.2013 07:29

GALERIA - Kto był najlepiej ubraną gwiazdą na wręczeniu Złotych Globów?

Złote Globy rozdane! Kto się popisał na czerwonym dywanie, a kto powinien zapisać się na lekcje stylu? Natalie Portman prowadzi w rankingu najlepiej ubranych gwiazd.

Czarny łabędź dodano: 18.01.2012 16:45

Jak skutecznie POZBYĆ SIĘ ZMARSZCZEK? Które gwiazdy najchętniej sięgają po BOTOKS i z jakim skutkiem?

Zabiegi toksyną botulinową to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda niwelowania zmarszczek mimicznych, a na dodatek jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej na świecie. Miłość do botoksu deklaruje wiele znanych osób, jawnie lub anonimowo. 

Anna Popek dodano: 19.03.2012 12:54

Angelina Jolie - jaki dramat spotkał aktorkę dwa tygodnie po wyjawieniu informacji o mastektomii?

Zmarła ciocia Angeliny Jolie, najmłodsza siostra Marcheline Bertrand (matki aktorki) - Debbie Martin. Podobnie jak matka Angeliny, chorowała na raka. Angelina z rodziną do końca wspierała ciocię i jej bliskich.

Angelina Jolie piersi dodano: 27.05.2013 09:26

Dlaczego Angelina Jolie ucięła sobie piersi

Angelina Jolie zdecydowała się amputację obu piersi, żeby zmniejszyć zachorowanie na raka. Dlaczego to zrobiła. Z jakiego powodu Angelina Jolie ucięła sobie piersi. 38-letnia aktork i reżyserka w obawie przed rakiem usunęła obie piersi, a wkrótce przejdzie kolejną operację.

mastektomia dodano: 15.05.2013 15:16

Kim jest Angelina Jolie, aktorka, partnerka Brada Pitta, matka 6 dzieci?

Angelina Jolie to postać o trudnej przeszłości, wielkim sercu, niespotykanej urodzie i talencie aktorskim. Jest Ambasadroką Dobrej Woli oraz mamą 6 dzieci. Po raz kolejny zaskoczyła cały świat, opowiadając o przebytej podwójnej mastekomii. Co osiągnęła amekrykańska aktorka? Przedstawiamy Angeline Joli, żonę Brada Pitta, gwiazdę Hollywood.

ambasadorka dobrej woli dodano: 14.05.2013 10:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

Angelina Jolie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Angelina Jolie. Wszystko na temat Angelina Jolie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.