porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaką metodą Eva Minge uczy się angielskiego?

Projektanta Eva Minge ma dość bycia pośmiewiskiem. Celebrytka postanowiła nauczyć się języka angielskiego. Od dłuższego czasu jest pilną uczennicą.

metoda Colina Rose dodano: 18.09.2011 14:57

Matura 2013: Najpopularniejsze przedmioty na maturze - jakie są?

Od lat najwięcej maturzystów zdaję maturę z języka angielskiego. Jakim zainteresowaniem cieszą się pozostałe przedmioty? Który przedmiot ścisły tegoroczni maturzyści będą najliczniej zdawać na poziomie rozszerzonym? Mówimy, jakie są najpopularniejsze przedmioty na maturze 2013.

biologia dodano: 07.04.2013 13:58

MATURA Z ANGIELSKIEGO. Jak się przygotować? PRAKTYCZNE RADY

Na maturze obowiązkowy jest egzamin z języka obcego nowożytnego. Zdecydowana większość uczniów zdaje angielski. Jest to wybór oczywisty – ten język otacza nas ze wszystkich stron. Mimo to matura z angielskiego nie dla wszystkich jest równie łatwa. A zatem jak zdać maturę z angielskiego?

jakie pytania matura dodano: 26.04.2013 09:47

Jak po angielsku wyrazić współczucie? Jak złożyć kondolencje po angielsku?

Sposoby wyrażania współczucia muszą różnić się w zależności od sytuacji, w której dana osoba się znalazła oraz tego, na ile dobrze osobę tę znamy. Oto kilka podpowiedzi, jak wyrazić współczucie po angielsku

język dodano: 18.07.2014 07:32

Jak po angielsku zamówić jedzenie w restauracji?

Jesteś za granicą? Jeśli nie chcesz żywić się wyłącznie jedzeniem z samoobsługowego supermarketu, lepiej szybko przeszkol się z nami. Zamówienie obiadu czy drinka w restauracji wcale nie jest trudne!

jedzenie dodano: 27.01.2013 12:51

RYNEK PRACY: jakiego języka obcego warto się uczyć?

Znajomość języków obcych jest cenną umiejętnością, która zwiększa szanse na rynku pracy i ułatwia nawiązywanie międzynarodowych przyjaźni. Sprawdź, jakie języki są dziś szczególnie w cenie. I jakie będą się liczyć z przyszłości.

chiński dodano: 27.10.2011 10:14 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Aneta Kopacz, reżyserka filmu nominowanego do Oscara?

Podczas gali rozdania najbardziej prestiżowej nagrody filmowej – Oscarów 2015 – Polska ...

angielski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. angielski. Wszystko na temat angielski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.