porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Choroba Ani Przybylskiej: jak wygląda leczenie?

Popularna aktorka Ania Przybylska zachrowała na guza trzustki. Skoro guza usunięto, jakie szanse na wyleczenie ma Ania Przybylska? Czy konieczna będzie chemioterapia?

anna przybylska choroba dodano: 13.08.2013 12:05

Powstanie film o Ani Przybylskiej? Kto planuje go stworzyć, kto zagra Przybylską?

Pomysłów na uczczenie zmarłej zaledwie trzy tygodnie temu Ani Przybylskiej przybywa. Politycy chcą Roku Ani Przybylskiej, która miałaby zostać patronką walki z rakiem, w Trójmieście jedna z ulic ma zostać nazwana jej imieniem, a jej przyjaciółka Katarzyna Bujakiewicz chce nakręcić o niej film...

Anna Przybylska dodano: 02.11.2014 12:43

Po co Anna Przybylska wyjechała do USA? Czy to z powodu choroby?

Jak podaje gazeta "Życie na gorąco" Anna Przybylska znajduje się aktualnie najprawdopodobniej w Stanach Zjednoczonych. Mówimy, czy Anna Przybylska wyjechała do USA.

anna przybylska choroba dodano: 13.07.2014 18:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: życie i śmierć. Dlaczego bolszewicy zgładzili polskiego artystę?

Miał nacjonalistyczne ciągoty. Nie wstydził się czytać publicznie antysemickiego, faszyzującego ...

ania przybylska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ania przybylska. Wszystko na temat ania przybylska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.