porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Choroba Ani Przybylskiej: jak wygląda leczenie?

Popularna aktorka Ania Przybylska zachrowała na guza trzustki. Skoro guza usunięto, jakie szanse na wyleczenie ma Ania Przybylska? Czy konieczna będzie chemioterapia?

anna przybylska choroba dodano: 13.08.2013 12:05

Powstanie film o Ani Przybylskiej? Kto planuje go stworzyć, kto zagra Przybylską?

Pomysłów na uczczenie zmarłej zaledwie trzy tygodnie temu Ani Przybylskiej przybywa. Politycy chcą Roku Ani Przybylskiej, która miałaby zostać patronką walki z rakiem, w Trójmieście jedna z ulic ma zostać nazwana jej imieniem, a jej przyjaciółka Katarzyna Bujakiewicz chce nakręcić o niej film...

Anna Przybylska dodano: 02.11.2014 12:43

Po co Anna Przybylska wyjechała do USA? Czy to z powodu choroby?

Jak podaje gazeta "Życie na gorąco" Anna Przybylska znajduje się aktualnie najprawdopodobniej w Stanach Zjednoczonych. Mówimy, czy Anna Przybylska wyjechała do USA.

anna przybylska choroba dodano: 13.07.2014 18:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

ania przybylska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ania przybylska. Wszystko na temat ania przybylska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.