porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak gwiazdy seriali spędzą tegoroczne święta? [SOKOŁOWSKA, OSYDA, JANKOWSKA, MURAKAMI]

Jak gwiazdy seriali spędzą tegoroczne święta? O tym opowiadają: Joanna Osyda,Hiroaki Murakami, Olga Jankowska i Anita Sokołowska.

joanna osyda dodano: 05.12.2013 10:55

PRZYJACIÓŁKI - na jakim kanale można oglądać nowy serial?

Przyjaciółki to nowy serial w Polsacie, który pojawił się na antenie 6 września 2012. Serial Przyjaciółki jest nadawany w każdy czwartek o godz. 22. W serialu Przyjaciółki grają: Małgorzata Socha (Inga), Anita Sokołowska (Zuza), Joanna Liszowska (Patrycja) i Magdalena Stużyńska (Anka).

Joanna Liszowska dodano: 16.09.2012 18:19

ANITA SOKOŁOWSKA. Czy gwiazda serialu PRZYJACIÓŁKI odejdzie z NA DOBRE I NA ZŁE?

W środę 4 grudnia 540. odcinek serialu „Na dobre i na złe”. W jednej ze scen zobaczymy Lenę (Anita Sokołowska) informującą Latoszka (Bartosz Opania), że chce rozwodu. Czy Anita Sokołowska odejdzie z „Na dobre i na złe”?

Przyjaciółki dodano: 14.11.2013 07:54

Anita Sokołowska urodziła! Znamy płeć dziecka!

Anita Sokołowska urodziła zdrowego chłopca. Znana aktorka wraz z wieloletnim partnerem doczekali się pierwszego syna. Mama wraz z dzieckiem czują się dobrze i są już w domu pod opieką troskliwej rodziny. Gratulujemy!

anita sokolowska dodano: 24.08.2013 15:12 | odpowiedz (1)

Anita Sokołowska w Tańcu z Gwiazdami - czy wystąpi?

Czy Anita Sokołowska zostanie kolejną uczestniczką 2 edycji Tańca z gwiazdami w Polsacie? Podobno aktorka zgodziła się bez wahania, ponieważ taniec to jej wielka pasja.

Polsat dodano: 18.08.2014 09:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Preppers - kto to jest?
Preppers - kto to jest?

Preppers to człowiek przygotowany na każde zagrożenie. Ma wybudowany schron ...

Anita Sokołowska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anita Sokołowska. Wszystko na temat Anita Sokołowska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.