porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak gwiazdy seriali spędzą tegoroczne święta? [SOKOŁOWSKA, OSYDA, JANKOWSKA, MURAKAMI]

Jak gwiazdy seriali spędzą tegoroczne święta? O tym opowiadają: Joanna Osyda,Hiroaki Murakami, Olga Jankowska i Anita Sokołowska.

joanna osyda dodano: 05.12.2013 10:55

PRZYJACIÓŁKI - na jakim kanale można oglądać nowy serial?

Przyjaciółki to nowy serial w Polsacie, który pojawił się na antenie 6 września 2012. Serial Przyjaciółki jest nadawany w każdy czwartek o godz. 22. W serialu Przyjaciółki grają: Małgorzata Socha (Inga), Anita Sokołowska (Zuza), Joanna Liszowska (Patrycja) i Magdalena Stużyńska (Anka).

Joanna Liszowska dodano: 16.09.2012 18:19

ANITA SOKOŁOWSKA. Czy gwiazda serialu PRZYJACIÓŁKI odejdzie z NA DOBRE I NA ZŁE?

W środę 4 grudnia 540. odcinek serialu „Na dobre i na złe”. W jednej ze scen zobaczymy Lenę (Anita Sokołowska) informującą Latoszka (Bartosz Opania), że chce rozwodu. Czy Anita Sokołowska odejdzie z „Na dobre i na złe”?

Przyjaciółki dodano: 14.11.2013 07:54

Anita Sokołowska urodziła! Znamy płeć dziecka!

Anita Sokołowska urodziła zdrowego chłopca. Znana aktorka wraz z wieloletnim partnerem doczekali się pierwszego syna. Mama wraz z dzieckiem czują się dobrze i są już w domu pod opieką troskliwej rodziny. Gratulujemy!

anita sokolowska dodano: 24.08.2013 15:12 | odpowiedz (1)

Anita Sokołowska w Tańcu z Gwiazdami - czy wystąpi?

Czy Anita Sokołowska zostanie kolejną uczestniczką 2 edycji Tańca z gwiazdami w Polsacie? Podobno aktorka zgodziła się bez wahania, ponieważ taniec to jej wielka pasja.

Polsat dodano: 18.08.2014 09:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]

Otar Saralidze to śpiewający i tańczący 25-letni aktor, pochodzący z ...

Anita Sokołowska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anita Sokołowska. Wszystko na temat Anita Sokołowska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.