porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy odbędą się lekkoatletyczne mistrzostwa Europy? Gdzie transmisja?

W cieniu Euro 2012 odbywającego się w Polsce pozostaje sportowy powiew świeżego powietrza dla niezainteresowanych futbolem wielbicieli Królowej Sportu, czyli lekkoatletyki. Odrobinę na północ, w Helsinkach odbędą się bowiem Mistrzostwa Europy, będące przedsmakiem Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Eurosport dodano: 18.06.2012 14:44

Ile medali zdobyli Polacy na MŚ w lekkoatletyce 2013?

18 sierpnia 2013 roku w Moskwie zakończyły się Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce. Klasyfikację medalową wygrali gospodarze. Tuż za nimi uplasowały się USA i Jamaica. Polscy sportowcy zajęli 11 miejsce z dorobkiem 3 medali. Kto przywiózł medal z Moskwy? W jakich kategoriach Polacy walczyli o złoto? Mówimy, jak wypadli Polacy na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce.

lekkoatletyka dodano: 18.08.2013 06:47

Kto z polskich lekkoatletów wystartuje w letnich Mistrzostwach Europy 2012?

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce po raz pierwszy odbędą się w roku parzystym przestępnym, czyli w roku olimpijskim. Ich miejscem będą Helsinki, w dniach 27 czerwca - 1 lipca 2012 roku. Program Mistrzostw nie obejmuje chodu sportowego ani biegów maratońskich. Kto z Polaków weźmie udział w tej imprezie?

Artur Noga dodano: 20.06.2012 17:53

LONDYN 2012. Co się dzieje na Igrzyskach w piątek 10 sierpnia? W jakich dyscyplinach wystąpią Polacy?

W piątek 10 sierpnia na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie emocji też nie zabraknie. Rano możemy kibicować kajakarzom, a wieczorem startują nasze sztafety, a Anita Włodarczyk ma szansę na medal w rzucie młotem.

igrzyska olimpijskie dodano: 10.08.2012 09:56

Skład polskiej reprezentacji na mistrzostwa Europy w lekkoatletyce - kto nie pojedzie?

27 czerwca rozpoczynają się letnie mistrzostwa Europy lekkoatletyce. Polski Związek Lekkiej Atletyki już wybrał naszą reprezentację. Nie zabraknie doświadczonych zawodników, lecz nie wszystkie polskie gwiazdy pojadą bić się o medale Mistrzostw Europy. Kto jedzie, a kto zostaje?

Adam Kszczot dodano: 18.06.2012 11:40

Co to jest speedrower?

Speedrower to dyscyplina sportu wzorowana na wyścigach żużlowych na motocyklach. Jej osobliwa nazwa, angielsko-polska, wynika z pochodzenia. Zrodziła się na Wyspach Brytyjskich, a jej nazwa oryginalna to cycle speedway.

kolarstwo dodano: 28.11.2012 14:10

Anita Włodarczyk medalistą olimpijską! Jaki medal wywalczyła? Jaki wynik osiągnęła?

Kolejny sukces polskiej lekkoatletyki. Anita Włodarczyk w rzucie młotem wywalczyła olimpijskie srebro! Jak przebiegała rywalizacja? Czy Polka była w gronie faworytek? Jaki wynik osiągnęła?

rzut młotem dodano: 11.08.2012 10:52

Czy któryś z polskich lekkoatletów jest obecnie rekordzistą świata?

Niestety, w lekkoatletyce nie możemy poszczycić się żadnym rekordem świata w kategorii seniorów. Aż dwukrotnie nasi reprezentanci: Anita Włodarczyk i Robert Korzeniowski ustanawiali światowe rekordy w trzecim tysiącleciu, ale oba zostały już pobite.

Betty Heidler dodano: 04.04.2012 15:52

Anita Włodarczyk pobiła rekord świata! Ile rzuciła?

Anita Włodarczyk pobiła rekord świata w rzucie młotem!

rekord świata dodano: 31.08.2014 19:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Magda Prokopowicz: kim była?
Magda Prokopowicz: kim była?

Magdalena Prokopowicz zachorowała na raka w wieku 27 lat. Nie ...

Anita Włodarczyk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anita Włodarczyk. Wszystko na temat Anita Włodarczyk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.