porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to jest „Project Runway” i kto bierze w nim udział?

Project Runway to nowy program TVN. Czym jest Project Runway? Chyba można go zaliczyć do talent show... Było modne, a właściwie wciąż jest: śpiewanie, tańczenie, a teraz dołącza - szycie! O przepraszamy - projektowanie ubioru.

asp lodz dodano: 19.02.2014 17:00

Komu Anja Rubik oddała zarobione w Rzeszowie pieniądze?

Światowej sławy modelka Anja Rubik pokazała, że ma wielkie serce. Gwiazda wybiegów, która zarabia obecnie na prezentowaniu kolekcji ubrań krocie, potrafi dzielić się tym, co ma, z innymi. Ile Anja zarobiła w Rzeszowie i komu oddała pieniądze?

centrum handlowe dodano: 20.10.2011 16:10 | odpowiedz (1)

Top Model 3: kiedy oglądać? Jakie zmiany w 3 edycji Top Model?

Top Model wraca na antenę TVN po długiej przerwie. Czy w 3 edycji programu jurorzy znajdą kolejną polską top modelkę? Sprawdź, kiedy oglądać pierwszy odcinek Top Model 3. Jakie zmiany wprowadzili producenci programu? Kogo zobaczymy w jury i kto będzie gościem specjalnym Top Model 3?

3 edycja top model dodano: 06.03.2013 12:41

PLEJADA gwiazd w warszawskim klubie Space! Kto otrzymał statuetki Plejada TOP 10?

17 maja 2012 w warszawskim klubie Space rozdano statuetki dla 10 najbardziej wyjątkowych osobistości show-biznesu. Czym jest Plejada? Kto otrzymał nagrody? W jakich kategoriach? Jakie kryteria oceniało jury?

Eva Minge dodano: 18.05.2012 18:14

Anja Rubik w polskim teledysku. O co chodzi? [VIDEO]

Teledysk, w którym Anja Rubik wystąpiła jako wytapetowana laska, jest częścią większej wystawy polskich artystek - Społeczeństwo jest niemiłe. Mówimy, co ona przedstawia.

dorota masłowska dodano: 26.03.2014 11:35

Project Runway w TVN - kiedy? Co to za program? [VIDEO]

Project Runway, czyli reality show o nowatorskim podejściu do tematu to nowa propozycja TVN na wiosnę 2014. Kiedy oglądać Project Runway? Mówimy, o której i kiedy jest emisja odcinków Project Runway. Poznaj nowy program TVN, jego jury i oceń Anję Rubik w roli prowadzącej.

nowa ramówka tvn dodano: 11.02.2014 11:08

Kasia Struss, Katarzyna Strusińska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Podobno Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet na Ziemi, a według niektórych najpiękniejsze. Te statystyki zdają się potwierdzać w kontekście ilości supermodelek z Polski na światowych wybiegach. Wśród nich znajduje się Kasia Struss. Kim jest piękna polska modelka?

kasia struss dodano: 28.07.2014 12:52

Ola Rudnicka - kim jest? Co osiągnęła? [VIDEO]

Mówimy, kim jest piękna Ola Rudnicka, która wystąpiła w kampanii Victorii Beckham. Od dłuższego czasu agencja Model Plus "ma nosa" do niezwykłych piękności, które zdobywają serca projektnantów, fotografów i naczelnych magazynów modowych we wszystkich zakątkach świata. Ostatnio z ust pasjonatów mody nie schodzi nazwisko Oli Rudnickiej, najlepiej zapowiadającej się polskiej modelki w 2014 roku!

aleksandra rudnicka dodano: 29.07.2014 11:55

Dzień Puszystych. Czy wiesz, kiedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Puszystych?

Dzień Puszystych to jedyny dzień w roku, kiedy osoby z mniejszą lub większą nadwagą bez wyrzutów sumienia mogą sięgnąć po puszystego pączka czy ulubiony kawałek ciasta. Dzień Puszystych to także okazja, by zastanowić się nad tym, co jest lepsze - puszystość czy anorektyczna chudość? Czy bycie puszystym wyklucza osiągnięcie sukcesu?

 

 

ADELE dodano: 01.03.2012 15:11 | odpowiedz (1)

Kim jest Anja Rubik? Jak Polka została słynną topmodelką?

Anja Rubik (28 l.) od dziecka marzyła, by zostać modelką. I choć ta praca zmusza ją, by niemal codziennie mieszkała w innym mieście, w innym kraju, uwielbia to. Dziś w rankingu models.com jest trzecia na światowej liście modelek. Jest też jedną z 10 najlepiej zarabiających dziewczyn w branży.

agencja modelek dodano: 07.12.2011 21:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

Anja Rubik szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anja Rubik. Wszystko na temat Anja Rubik na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.