porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile naprawdę zarabiają gwiazdy polskich seriali?

W porównaniu z przeciętnymi polskimi zarobkami gaże gwiazd seriali są kosmicznie wysokie. Rozpoznawalne gwiazdy za jeden dzień zdjęciowy dostają więcej niż wynosi miesięczna średnia krajowa!

aktorzy dodano: 11.10.2011 15:21 | odpowiedz (1)

Jaką rolę zagra Anna Mucha?

Anny Muchy nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zagrała sporo ról w filmach i serialach, zaśpiewała i zatańczyła w popularnych show. A od kiedy urodziła dziecko, stała się też celebrytką, której nie spuszczają z oka, a właściwie z obiektywu rodzimi paparazzi.

Anna Mucha dodano: 23.08.2012 07:17

Czy Anna Mucha jest w drugiej ciąży?

Ostatnio Anna Mucha przyznała, że pragnie mieć syna. Czy spełnia marzenia i jest w drugiej ciąży? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, skąd całe zamieszanie.

Anna Mucha dodano: 05.10.2012 19:13 | odpowiedz (1)

Kim są rodzice i dziadkowie aktorki Anny Muchy?

Aktorka Anna Mucha lubi szum wokół siebie. Ostatnio spore emozje wzbudziła wiadomość o jej ciąży. Jednak aktorka niezbyt chętnie opowiada o swojej najbliższej rodzinie. Zapewne dlatego, że jej dzieciństwo było naznaczone rozwodem rodziców.

aktorka dodano: 01.09.2011 00:14 | odpowiedz (1)

Dlaczego ANNA MUCHA nie chce ochrzcić swojej córki? DLACZEGO CHRZCIMY DZIECI?

Anna Mucha nie chce ochrzcić córki - ten news pojawił się na wszystkich portalach plotkarskich i na stronach tabloidów. Dlaczego znana celebrytka nie chce, aby jej córka Stefania przyjęła sakrament chrztu? Dlaczego chrzcimy dzieci? Po co jest chrzest i co on oznacza dla katolików?

Anna Mucha dodano: 22.05.2012 13:36

Czy Anna Mucha wyszła za mąż?

Anna Mucha będzie musiała jeszcze trochę poczekać na czerwony kobierzec i Marsz Mendelssohna. Aktorka nie wyszła za mąż za swojego partnera. Wszelkie informacje o ślubie gwiazdy są plotkami.

Anna Mucha dodano: 08.09.2011 18:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

anka-mucha.blogspot.com szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. anka-mucha.blogspot.com. Wszystko na temat anka-mucha.blogspot.com na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.