porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak się nazywa i kim jest nowa dziewczyna PIOTRA ADAMCZYKA?

Piotr Adamczyk nie był długo sam. Po rozstaniu z Anną Czartoryską w jego ramiona wpadła nowa piękność Katarzyna Gwizdała. Kim jest nowa miłość Adamczyka? 

AKTOR dodano: 07.01.2012 09:32

ŻYCIE NAD ROZLEWISKIEM 2. Kiedy premiera i co się wydarzy w opowieści o Małgosi, jej matce i córce?

Premiera „Życia nad Rozlewiskiem 2” - czwartej serii opowieści o Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), jej matce (Małgorzata Braunek), córce (Olga Frycz) i ich perypetiach uczuciowych już 2 grudnia o godz. 20.20 w TVP 1.

Joanna Brodzik dodano: 15.11.2012 06:44

ŚLUB Anny CZARTORYSKIEJ i Michała NIEMCZYCKIEGO. Czy będzie to WYDARZENIE ROKU czy KAMERALNA IMPREZA?

Czy ślub Anny Czartoryskiej, który odbędzie się latem 2013 roku będzie wydarzeniem roku, które zgromadzi śmietankę towarzyską i o którym będzie głośno w mediach, czy kameralną imprezą dla najbliższych? Odbędzie się w Polsce czy poza granicami kraju?

Czartoryska i Niemczycki ślub dodano: 05.11.2012 10:53 | odpowiedz (1)

Kim jest nowa dziewczyna Piotra Adamczyka? To aktorka Katarzyna Gwizdała

W jesienno-zimowy sezon teatralny Piotr Adamczyk (39 l.) wszedł z nową niewiastą u boku. Pokazał ją światu w warszawskim Hotelu Bristol podczas gali wręczenia nagród teatralnych Feliksów Warszawskich. Kim ona jest? To aktorka i modelka Katarzyna Gwizdała (31 l.), posługująca się pseudonimem Kate Rozz.

AKTOR dodano: 06.01.2012 17:03

Czy Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli już ślub?

Zmiana planów co do daty ślubu Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego zaskoczyła wszystkich. Dlaczego Czartoryska i Niemczycki wzięli tajny ślub? Przeczytajcie, kiedy para powiedziała sobie sakramentalne „tak″!

Czartoryska i Niemczycki ślub dodano: 04.04.2013 15:55

Czartoryska i Niemczycki: ile potrwa ich podróż poślubna ?

Tygodniowy pobyt Anny Czartoryskiej - Niemczyckiej i Michała Niemczyckiego w Dubaju był tylko przedsmakiem prawdziwej podróży poślubnej, w którą mają zamiar wybrać się nowożeńcy. Zobacz, jakie plany na podróż poślubną mają Anna Czartoryska i Michał Niemczycki!

Czartoryska i Niemczycki dodano: 22.04.2013 14:10

Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko?

Plotki na temat ciąży pięknej Anny Czartoryskiej krążyły już od dawna. W sobotę Katarzyna Frank - Niemczycka, mama Michała Niemczyckiego potwierdziła doniesienia o ciąży Czatoryskiej. Mówimy, kiedy na świat przyjdzie dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego oraz jak bardzo będzie bogate.

anna czartoryska ciąża dodano: 28.12.2013 13:33

Kim są Czartoryscy? Kim jest rodzina Anny Czartoryskiej?

Czartoryscy byli jedną z najbardziej wpływowych rodzin Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Dowiedz się, skąd wywodzą się członkowie rodu Anny Czartoryskiej i jakie zabytki są z nimi związane.

czartoryscy dodano: 15.10.2012 07:13

Kim są i czym się zajmują rodzice Anny Czartoryskiej?

Anna Czartoryska, aktorka i narzeczona milionera Michała Niemczyckiego, ma arystokratyczne korzenie. Kim są i czym się zajmują rodzice Anny Czartoryskiej? Czy arystokratyczni rodzice nie mają nic przeciwko małżeństwu córki?

Anna Czartoryska rodzice dodano: 08.11.2012 18:02 | odpowiedz (1)

Michał Niemczycki i Anna Czartoryska - kim są?

Czy wesele Czartoryskiej i Niemczyckiego przebije rozmachem uroczystość roku 2012 - ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha? Dowiedz się, kim są Anna Czartoryska i Michał Niemczycki, czyli młoda wpływowa para, o której głośno w mediach

curtis group dodano: 15.10.2012 10:13 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Warzecha - kim jest?

Łukasz Warzecha: dziennikarz, publicysta, komentator sportowy, członek rady redakcyjnej „Międzynarodowego ...

Anna Czartoryska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anna Czartoryska. Wszystko na temat Anna Czartoryska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.