porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

"Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości" już w kinach. O czym jest nowa polska komedia? Czy jest parodią Bonda?

W kinach pojawiła się najnowsza polska komedia "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". W obsadzie zobaczymy gwiazdy polskiego kina - Mariusza Pujszo, Marka Włodarczyka, Annę Dereszowską i wielu innych. O czym opowiada komedia Pawła Czarzastego?

Agnieszka Więdłocha dodano: 03.09.2012 17:25

Serial DO DZWONKA CAFE w Disney Channel Polska. Kto gra w nowym filmie dla młodzieży? Kiedy premiera?

Zapewne wszystkim wiadomo, że aktorzy na całym świecie lubią grać w filmach i serialach dla dzieci i młodzieży. Nie stronią od tego zajęcia również polscy artyści. W jakiej produkcji serialowej będzie niebawem można zobaczyć Zbigniewa Zamachowskiego, Annę Dereszowską, Adama Sztabę, Wojciecha Pokorę i innych?

Adam Sztaba dodano: 28.08.2012 14:30

Co łączy Katarzynę Zielińską i Annę Dereszowską?

Co łączy Katarzynę Zielińską i Annę Dereszowską? Najprostsza odpowiedź mogłaby brzmieć: są pięknymi kobietami. Ale to odpowiedź zbyt trywialna.

instrukcja obslugi kobiety dodano: 05.03.2014 15:24

SIŁA WYŻSZA. O czym będzie serial, który jesienią zastąpi ŻYCIE NAD ROZLEWISKIEM?

Na premierę tego serialu czekaliśmy aż dwa lata. Ale wiele wskazuje, że nasza cierpliwość zostanie nagrodzona. W końcu „Siła wyższa” to nowe dzieło twórców słynnego „Rancza”, zaś w jego obsadzie zobaczymy same gwiazdy. 

Katarzyna Żak dodano: 01.08.2012 16:18

Nowy serial TVP - SIŁA WYŻSZA. Kto zagra w serialu SIŁA WYŻSZA?

Historia o tym jak koło klasztoru powstaje buddyjski ośrodek i związane z tym perypetie są osią nowego serialu TVP "Siła wyższa". Już od września będziemy mogli zobaczyć nowy serial komediowy TVP.

Krzysztof Dracz dodano: 14.08.2012 16:46

Anna Dereszowska- kim jest Daniel Duniak, narzeczony aktorki?

Po kilku miesiącach znajomości fotograf Daniel Duniak postanowił oświadczyć się Annie Dereszowskiej. Aktorka przyjęła oświadczyny, nie zamierza jednak na razie planować uroczystości ślubnej. Mówimy, kim jest narzeczony Anny Dereszowskiej, Daniel Duniak.

Daniel Duniak dodano: 05.04.2014 18:56 | odpowiedz (1)

Daniel Duniak – kim jest nowy partner Anny Dereszowskiej?

Anna Dereszowska ma nowego partnera! Aktorka rozstała się z Piotrem Grabowskim i związała się z młodszym od siebie Danielem Duniakiem. Kim jest Daniel Duniak i co osiągnął? Jak Daniel Duniak i Anna Dereszowska się poznali?

Daniel Duniak dodano: 03.12.2013 11:59

Kim jest Anna Dereszowska? W jakim filmie i serialu zagrała?

Anna Dereszowska jest piękna, skromna i utalentowana. Oglądanie i słuchanie tej aktorki i piosenkarki to czysta przyjemność. Kim tak naprawdę jest Anna Dereszowska?

Bisquit dodano: 10.03.2012 09:18 | odpowiedz (1)

"Sęp" - czy warto czekać na ten film?

"Sęp",  jeden z najgoręcej oczekiwanych polskich filmów 2013 roku wejdzie do kin 11 stycznia. Dowiedz się więcej o tym filmie, z gwiazdorską obsadą i interesującym scenariuszem

Andrzej Grabowski dodano: 07.01.2013 10:04 | odpowiedz (1)

Anna Dereszowska w ciąży? Kto jest ojcem dziecka?

Anna Dereszowska zostanie mamą po raz drugi. Już latem jej pierwsza córka Lena będzie miała rodzeństwo. Ojcem dziecka jest Daniel Duniak.

anna dereszowska ciąża dodano: 23.02.2015 14:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Terry Pratchett. Kim był twórca Świata Dysku?

Terry Pratchett był jednym z najbardziej popularnych na świecie pisarzy ...

Anna Dereszowska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anna Dereszowska. Wszystko na temat Anna Dereszowska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.