porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Anna Dymna - czego się boi? Kto jej grozi?

Już kilkadziesiąt lat temu Anna Dymna nazwana została przez media "najbardziej pechową seksbombą PRL-u". Niestety nawet teraz piękna aktorka nie ma szczęścia. Od pewnego czasu nękana jest bowiem SMS-ami z pogróżkami. Mówimy o tym czego się boi Anna Dymna.

anna dymna informacje dodano: 09.03.2014 14:08

Kim jest Anna Dymna? [RODZINA, KARIERA, FUNDACJA]

Kim jest Anna Dymna? Anna Dymna to polska aktorka, znana z ról filmowych i teatralnych oraz ze swojej działalności charytatywnej. Jest założycielką Fundacji "Mimo Wszystko".

anna dymna fundacja dodano: 10.03.2014 13:19

Film LĘK WYSOKOŚCI z Marcinem Dorocińskim - o czym jest fabularny debiut BARTOSZA KONOPKI? Warto iść do kina?

"Lęk wysokości" - debiutancki film fabularny uznanego dokumentalisty Bartosza Konopki - wchodzi na polskie ekrany niemal rok po swojej premierze na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Czego się można spodziewać po tym filmie?

Bartosz Konopka dodano: 20.04.2012 10:38

Anna Dymna po 4 wypadkach i operacji - o co chodzi?

Anna Dymna uczestniczyła w przeszłości w czterech wypadkach samochodowych. Przez lata bagatelizowała dolegliwości związane z więzadłami w kolanach. Jednak ostatnio, obawiając się, że grozi jej inwalidztwo, zdecydowała się na operację.

dodano: 31.10.2014 20:00

Jakie są NAJLEPSZE POLSKIE AKTORKI w historii polskiego kina?

Polskie aktorki, to nie tylko piękne kobiety, ale także wspaniałe artystki, które stworzyły olbrzymią liczbę cudownych ról. Ich dorobek jest doprawdy obiecujący i uznawany także poza granicami naszego kraju. Oto czołówka najlepszych polskich aktorek.

aktorki dodano: 18.04.2012 18:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

Anna Dymna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anna Dymna. Wszystko na temat Anna Dymna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.