porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Anna Dymna - czego się boi? Kto jej grozi?

Już kilkadziesiąt lat temu Anna Dymna nazwana została przez media "najbardziej pechową seksbombą PRL-u". Niestety nawet teraz piękna aktorka nie ma szczęścia. Od pewnego czasu nękana jest bowiem SMS-ami z pogróżkami. Mówimy o tym czego się boi Anna Dymna.

anna dymna informacje dodano: 09.03.2014 14:08

Kim jest Anna Dymna? [RODZINA, KARIERA, FUNDACJA]

Kim jest Anna Dymna? Anna Dymna to polska aktorka, znana z ról filmowych i teatralnych oraz ze swojej działalności charytatywnej. Jest założycielką Fundacji "Mimo Wszystko".

anna dymna fundacja dodano: 10.03.2014 13:19

Film LĘK WYSOKOŚCI z Marcinem Dorocińskim - o czym jest fabularny debiut BARTOSZA KONOPKI? Warto iść do kina?

"Lęk wysokości" - debiutancki film fabularny uznanego dokumentalisty Bartosza Konopki - wchodzi na polskie ekrany niemal rok po swojej premierze na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Czego się można spodziewać po tym filmie?

Bartosz Konopka dodano: 20.04.2012 10:38

Anna Dymna po 4 wypadkach i operacji - o co chodzi?

Anna Dymna uczestniczyła w przeszłości w czterech wypadkach samochodowych. Przez lata bagatelizowała dolegliwości związane z więzadłami w kolanach. Jednak ostatnio, obawiając się, że grozi jej inwalidztwo, zdecydowała się na operację.

dodano: 31.10.2014 20:00

Jakie są NAJLEPSZE POLSKIE AKTORKI w historii polskiego kina?

Polskie aktorki, to nie tylko piękne kobiety, ale także wspaniałe artystki, które stworzyły olbrzymią liczbę cudownych ról. Ich dorobek jest doprawdy obiecujący i uznawany także poza granicami naszego kraju. Oto czołówka najlepszych polskich aktorek.

aktorki dodano: 18.04.2012 18:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

Anna Dymna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anna Dymna. Wszystko na temat Anna Dymna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.