porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Piosenki Anny German. Jakie płyty można kupić? Albumy z piosenkami Anny German

Anna German zyskała na nowo popularność dzięki serialowi „Anna German” z Joanną Moro w roli głównej. W sprzedaży jest wiele płyt CD z piosenkami Anny German. Które warto kupić? Przedstawiamy listę najciekawszych albumów CD z utworami Anny German.

Anna German albumy dodano: 02.05.2013 13:02

Serial Anna German. Od kiedy w Telewizji Polskiej?

Anna German, piosenkarka o anielskim głosie i anielskim wyglądzie. Jej niezwykłe losy posłużyły za scenariusz filmowy. Gdyby dziś żyła, miałaby 77 lat. W zeszłym roku serial obejrzeli Rosjanie, oni ją kochają.... Teraz czas na Polaków.

Joanna Moro dodano: 22.02.2013 07:21 | odpowiedz (3)

Serial o Annie German. Jaka jest oglądalność serialu o Annie German?

Serial o Annie German przypomniał szerokiej publiczności postać wielkiej piosenkarki. Jak wielu widzów ogląda historię Anny German? Czy serial jest sukcesem? Mówimy, jaką oglądalność ma serial o Annie German.

Anna German oglądalność dodano: 26.04.2013 15:31

Czy Joanna Moro wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Znamy nazwisko kolejnej polskiej gwiazdy, która zatańczy w najnowszej edycji w "Tańcu z gwiazdami". Obok Natalii Siwiec i Anety Zając na parkiecie już wiosną w Polsacie będziemy mogli podziwiać Joannę Moro, odtwórczyni głównej roli w serialu "Anna German". Mówimy, dlaczego aktorce udział w tanecznym show wyjdzie na dobre.

Joanna Moro dodano: 03.02.2014 07:18

Serial o Annie German w TVP1. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Serial "Anna German" najpierw podbił rosyjską publiczność. Teraz filmowa historia Anny German walczy o względy polskich widzów. Mówimy, co zdarzy się w kolejnym odcinku serialu o Annie German. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać hit TVP o legendarnej piosenkarce, Annie German w telewizji i za darmo w internecie! "Anna German": co się wydarzy w kolejnym odcinku? Powtórka 5 odcinka "Anny German" w niedzielę o 12:50.

aleseriale.pl dodano: 14.03.2013 18:32 | odpowiedz (2)

Co to za nowotwór mięsak kości, na którego chorowała i zmarła Anna German? Jakie rokowania, objawy i leczenie?

Anna German zmarła w wyniku choroby - nowotworu nazywanego mięsakiem kości. Co to za typ nowotworu i jak się go leczy?

anna german rak dodano: 04.02.2014 12:50

Kto stworzył Kalinę Jędrusik, czyli artystki PRL. Jakie są tajemnice Anny German i Agnieszki Osieckiej?

Publikację autorstwa Sławomira Kopera „Życie artystek w PRL” zdobi zdjęcie młodej Agnieszki Osieckiej. Jej życiu poświęcony jest jeden z rozdziałów książki. O jakich innych artystkach przeczytamy w książce Kopera? Czego dowiemy się o Kalinie Jędrusik, Annie German czy Elżbiecie Czyżewskiej?

Agnieszka Osiecka dodano: 17.06.2013 15:54

Kim jest Joanna Moro? [KARIERA, RODZINA]

Joanna Moro to polska aktorka, piosenkarka i tancerka. Zasłynęła rolą Anny German w serialu o tym samym tytule. Polubiły ja miliony Polaków. Jakie były początki jej kariery?

Joanna Moro dodano: 25.03.2014 13:05

Co mówi o Annie German jej mąż Zbigniew Tucholski? Wywiad z mężem Anny German

Mąż Anny German, Zbigniew Tucholski przez lata milczał. Nie udzielał wywiadów. W końcu jednak na rozmowę namówił go Krzysztof Ziemiec (46 l.). Dzięki temu poznaliśmy nieznane fakty z życia znanej piosenkarki.

Anna German mąż dodano: 14.06.2013 10:10

Kim jest Zbigniew TUCHOLSKI, mąż Anny GERMAN?

Zbigniew Tucholski poznał Annę German w czerwcu 1960. Z wykształcenia jest inżynierem. Po śmierci piosenkarki nie ożenił się. Poświęcił się wychowywaniu ich syna, Zbyszka juniora.

mąż anny german dodano: 06.05.2013 15:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Terry Pratchett. Kim był twórca Świata Dysku?

Terry Pratchett był jednym z najbardziej popularnych na świecie pisarzy ...

Anna German szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anna German. Wszystko na temat Anna German na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.