porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Piosenki Anny German. Jakie płyty można kupić? Albumy z piosenkami Anny German

Anna German zyskała na nowo popularność dzięki serialowi „Anna German” z Joanną Moro w roli głównej. W sprzedaży jest wiele płyt CD z piosenkami Anny German. Które warto kupić? Przedstawiamy listę najciekawszych albumów CD z utworami Anny German.

Anna German dodano: 02.05.2013 13:02

Serial o Annie German. Jaka jest oglądalność serialu o Annie German?

Serial o Annie German przypomniał szerokiej publiczności postać wielkiej piosenkarki. Jak wielu widzów ogląda historię Anny German? Czy serial jest sukcesem? Mówimy, jaką oglądalność ma serial o Annie German.

Anna German dodano: 26.04.2013 15:31

Serial o Annie German w TVP1. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Serial "Anna German" najpierw podbił rosyjską publiczność. Teraz filmowa historia Anny German walczy o względy polskich widzów. Mówimy, co zdarzy się w kolejnym odcinku serialu o Annie German. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać hit TVP o legendarnej piosenkarce, Annie German w telewizji i za darmo w internecie! "Anna German": co się wydarzy w kolejnym odcinku? Powtórka 5 odcinka "Anny German" w niedzielę o 12:50.

aleseriale.pl dodano: 14.03.2013 18:32 | odpowiedz (2)

Co to za nowotwór mięsak kości, na którego chorowała i zmarła Anna German? Jakie rokowania, objawy i leczenie?

Anna German zmarła w wyniku choroby - nowotworu nazywanego mięsakiem kości. Co to za typ nowotworu i jak się go leczy?

Anna German dodano: 04.02.2014 12:50

Śmierć Anny German. Jak umarła Anna German?

Śmierć Anny German nastąpiła dopiero 10 lat po wykryciu u piosenkarki groźnej choroby. Czy wiesz, na co zmarła Anna German i gdzie została pochowana? Mówimy, jak i kiedy umarła bohaterka serialu "Anna German. Tajemnica Białego Anioła".

anna german choroba dodano: 21.03.2013 06:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
E.L. James: kim jest autorka "50 twarzy Greya"? [kariera, rodzina]

E.L. James szturmem podbiła serca wielu czytelników i czytelniczek ...

anna german serial szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. anna german serial. Wszystko na temat anna german serial na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.