porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Piosenki Anny German. Jakie płyty można kupić? Albumy z piosenkami Anny German

Anna German zyskała na nowo popularność dzięki serialowi „Anna German” z Joanną Moro w roli głównej. W sprzedaży jest wiele płyt CD z piosenkami Anny German. Które warto kupić? Przedstawiamy listę najciekawszych albumów CD z utworami Anny German.

Anna German dodano: 02.05.2013 13:02

Serial o Annie German. Jaka jest oglądalność serialu o Annie German?

Serial o Annie German przypomniał szerokiej publiczności postać wielkiej piosenkarki. Jak wielu widzów ogląda historię Anny German? Czy serial jest sukcesem? Mówimy, jaką oglądalność ma serial o Annie German.

Anna German dodano: 26.04.2013 15:31

Serial o Annie German w TVP1. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Serial "Anna German" najpierw podbił rosyjską publiczność. Teraz filmowa historia Anny German walczy o względy polskich widzów. Mówimy, co zdarzy się w kolejnym odcinku serialu o Annie German. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać hit TVP o legendarnej piosenkarce, Annie German w telewizji i za darmo w internecie! "Anna German": co się wydarzy w kolejnym odcinku? Powtórka 5 odcinka "Anny German" w niedzielę o 12:50.

aleseriale.pl dodano: 14.03.2013 18:32 | odpowiedz (2)

Co to za nowotwór mięsak kości, na którego chorowała i zmarła Anna German? Jakie rokowania, objawy i leczenie?

Anna German zmarła w wyniku choroby - nowotworu nazywanego mięsakiem kości. Co to za typ nowotworu i jak się go leczy?

Anna German dodano: 04.02.2014 12:50

Śmierć Anny German. Jak umarła Anna German?

Śmierć Anny German nastąpiła dopiero 10 lat po wykryciu u piosenkarki groźnej choroby. Czy wiesz, na co zmarła Anna German i gdzie została pochowana? Mówimy, jak i kiedy umarła bohaterka serialu "Anna German. Tajemnica Białego Anioła".

anna german choroba dodano: 21.03.2013 06:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

anna german serial szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. anna german serial. Wszystko na temat anna german serial na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.