porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kto poprowadzi Got to Dance. Tylko taniec? Czy zamiast Kasi Cichopek będzie to Anna Głogowska?

Ku zaskoczeniu wielu widzów Polsatu, kolejną edycję Got to Dance poprowadzi tancerka Anna Głogowska, znana z konkurencyjnej stacji TVN. Kim jest nowa prowadząca? Kto jeszcze ubiegał się o tę posadę? Mówimy, kto poprowadzi Got to Dance. Tylko taniec.

Got to Dance dodano: 25.01.2013 00:55 | odpowiedz (1)

Co Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski będą robili w Berlinie?

Ani jej, ani jego nie trzeba chyba przedstawiać. Ją, czyli aktorkę Katarzynę Zielińska można od poniedziałku do czwartku oglądać w serialu „Barwy szczęścia”. On zaś, czyli Kacper Kuszewski jest gwiazdą serialu „M jak miłość”.

Berlin dodano: 12.03.2012 12:13

Piotr Koncki, nowy partner Anny Głogowskiej - kim jest?

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski nie są już parą. Tancerka rozstała się z prezenterem i związała się z przystojnym stylistą. Mówimy, kim jest nowy partner Anny Głogowskiej.

Piotr Gąsowski dodano: 01.09.2014 10:20

Anna Głogowska: kim jest? Co osiągnęła?

Nową prowadzącą "Tańca z gwiazdami" zostanie najprawdopodobniej prześliczna tancerka Anna Głogowska. Towarzyszyć będzie jej wiecznie młody Krzysztof Ibisz. Mówimy, kim jest Anna Głogowska.

ania głogowska dodano: 14.01.2014 10:42

Kacper Kuszewski wygrał Taniec z gwiazdami 13. Jakie inne gwiazdy "M jak miłosć" wygrywały taneczny program?

Zdobywcą Kryształowej Kuli "Tańca z gwiazdami", 13. edycji hitowego programu rozrywkowego stacji TVN, jest Kacper Kuszewski. Co jeszcze wygrał aktor, mąż zmarłej w serialu "M jak miłość" Hanki Mostowiak? Jakie tace zatańczył w finale? Jakie inne gwiazdy "M jak miłosć" wygrywały taneczny program?

Bilguun Ariunbataar dodano: 30.11.2011 02:14

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski. Sprawdź, co połączyło tę pare

Piotr Gąsowski nie widzi świata poza Anną Głogowską. Okazuje się, że ta parę połączyła wspólna pasja: taniec. Dowiedz się, jak doszło do romansu Gąsowski - Głogowska.

gąsowski i głogowska dodano: 26.04.2014 14:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

Anna Głogowska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Anna Głogowska. Wszystko na temat Anna Głogowska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.